Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Veletrh Forcaravan v Praze: Cestování na Kolech a Karavanech

 

 

V Praze se blíží jedna z nejprestižnějších událostí pro všechny cestovatele, kteří touží po svobodě na kolech s obytňákem či s karavanem. Veletrh Forcaravan nabídne návštěvníkům širokou škálu obytných vozidel, karavanů a doplňků. Každoroční výstava láka mnoho návštěvníků ze Slovenska, Česka, ale i ze západní Evropy. Co můžete očekávat?

 

Datum konání akce: 15. března - 17. března 2024 Místo: PVA EXPO PRAHA, Letňany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/caravan_24_300x300px_2.jpg

 

Karavanové Městečko

Pokud jste nadšený majitel obytného vozidla, můžete si předem rezervovat místo v karavanovém městečku. To vám zaručí pohodlné ubytování přímo na výstavišti. Městečko bude otevřené již den před začátkem veletrhu až do neděle.

Expozice Obytných Vozidel

Na veletrhu uvidíte širokou škálu automobilů od úsporných modelů pro párové výlety až po luxusní vozidla pro početnou rodinu. Obytné vozy a karavany německé firmy Knaus Tabbert Group (značky Knaus, Weinsberg a Tabbert) budou ve výstavní expozici dominovat. Mimo to se můžete těšit i na exponáty od výrobců Fendt či Bravia. A co víc, na veletrhu budete moci výhodně nakoupit s veletržní slevou.

WoodVANs: Nový Rozměr Cestování

Firma WoodVANs přináší do světa cestování nový rozměr díky vlastním inovacím a netradičnímu přístupu. Jejich obytné dodávky nabízejí maximální komfort, bezpečí, svobodu a dobrodružství. S nabídkou čtyř modelů WoodVANs Freedom, Moto, Adventure nebo Experience a individuálními úpravami, máte jistotu, že bude vše dle vašich potřeb.

Thule Outset Stan na Tažné

Zažijte pohodlí při kempování s unikátním stanem na tažné zařízení od Thule. Tento stan kombinuje snadný přístup, jednoduchou manipulaci a komfort střešního stanu s měkkou matrací. Stačí ho zarolovat do kompaktního rozměru a přepravit na tažném zařízení vašeho auta.

Celý veletrh je skvělou příležitostí pro všechny, kteří mají rádi nezávislé cestování a touží po nových dobrodružstvích na kolech. Přijďte se inspirovat a vybrat si to nejlepší pro svou cestovatelskou duši!

 


>> Více o veletrhu Forcaravan ZDE <<


 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg