O nás - projekt Kempy-chaty.cz

 

Cíle projektu

Naším cílem je stát se jedničkou pro kategorii: Turistický portál zaměřený na kempování. Věříme že toho dosáhneme kvalitní prací a bezchybným servisem pro Vás hosty. Žádný web se samozřejmě nerozvíjí bez zpětné vazby a proto Vás prosíme o komentáře, které nám pomůžou vybudovat kvalitní web. Reakce a komentáře můžete posílat na Email: info@kempy-chaty.cz.

Děkujeme a Těšíme se na Vás Tým Kempy-chaty.cz


 

 

Síť nezávislých portálů

 

Kempy-chaty.cz je portál zaměřený na ubytování a volný čas v kategoriích, kempy, autokempy, chaty, chatky, chatové osady, rekreační areály, rekreační střediska a v neposlední řadě i penziony a chalupy. Portál vznikl na začátku února roku 2012.

 

M-kempy.cz byl založený v říjnu 2012. I když tenhle portál existuje tak krátce disponuje jednou z největších databází kempů a rekreačních středisek v České republice i na Slovensku. V budoucnosti budou M-kempy.cz patřit mezi přední portály v dané kategorii zrovna tak jako Kempy-chaty.cz.

 

M-chaty.cz je zaměřený na chaty a chalupy v Čechách i na Slovensku. M-chaty mají silnou podporu mateřského portálu Kempy-chaty.cz.

 

M-penziony.cz se zaobírá propagováním penzionů v ČR a na Slovensku. Nejnižší cena pro inzerci penzionů na českém internetu je zaručená právě na portálu M-penziony.cz