Ebook - slevy - vouchery - kempy - celoročně

Objednávka E-book + VOUCHERY

TOTO POLE VYPLŇTE POKUD: 1.) Chcete se o vouchery podělit, tak sem zadejte jméno+příjmení další osoby a vyjmenujte areály na které chcete, aby byly vouchery vystavené, NEBO 2.) Pokud objednáváte 2 Ks ebooku, tak zadejte jméno + příjmení další osoby na kterou budou vouchery vystavené
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 15 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

Pozn. Objednávku je možné udělat pouze v originál CZ verzi webu. Omlouváme se za komplikace

 


>> zpět na informace o E-book <<


 

  1. V případě, že E-book doplníme o další vouchery v průběhu sezóny, tak zákazníkovi vzniká nárok na doplnění nových voucherů, které nebyly k dispozici v době zakoupení. O nově přidané vouchery můžete žádat na emailu: ebook@kempy-chaty.cz
  2. Odesláním objednávky dáváte souhlas se zpracováním osobních ůdajů od úřadu pro ochranu osobních údajů, Marek Mišutka, Ičo 88037533. Více info na Uoou.cz.
  3. Pokud má provozovatel areálu určenou podmínku, že rezervaci je nutné realizovat předem, tak nemusí akceptovat zákazníka s voucherem bez rezervace.
  4. Možnosti Storna

Vzhledem k tomu, že se jedná o elektronické zboží (digitální obsah), tj. "Ebook a vydané poukazy", které se zasílají ve virtuální formě, tak po odeslání již není možné objednávku stornovat.