Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Outdoor, vybavení, půjčovny - vše do kempu

 

V rámci projektu pro Kempy-chaty.cz a sítě portálů jsme pro Vás přichystali seznam tématických firem, které by se Vám mohli hodit na dovolené, či na cestách. Firmy pro kempaře (Outdoor, kempingové vybavení),  také pro karavanisty (Eshopy a prodejny nových i použitých karavanů), pro vodáky (půjčovny a prodejny člunů, kajaků), ale i pro sportovně založené návštěvníky jako např. cyklistické potřeby, Eshopy se sportovním zbožím / oblečením a spousta dalšího...

Firmy pro Vás pravidelně aktualizujeme. Kdyby jste u nás nenašli Vaší oblíbenou firmu, o které si myslíte, že by zde neměla chybět, neváhejte nám napsat na info@kempy-chaty.cz. V Emailu uveďte název firmy (případně i odkaz na web), kterou chcete nechat uveřejnit.

 

Nabídku pro majitele a provozovatelé firem naleznete zde.

 


 

stany, spacáky, campingové vybaveníOutdoor, vybavení do kempů, stany, spacáky

Zde naleznete kempingové vybavení všeho typu jako například: Stany, spacáky, grily, párty stany, povlečení, sportovní obuv a vůbec vše do kempů, či pro Vaší dovolenou.

 

půjčovný karavanů. obytnýc vozůPůjčovny karavanů a obytných aut

Vyberte si karavan, či obytný vůz podle Vašich představ. Zde naleznete široký výběr půjčoven z celé České republiky i ze Slovenska. Komfortní i levné karavany čekají jen na Vás.

 

Půjčovny lodí a člunůPůjčovny lodí, člunů a kajaků

Chcete vyrazit na řeku s rodinou, nebo s Vaší partou? U nás na Kempy-chaty.cz najdete seznam půjčoven lodí, člunů, raftů, kajaků a kánoí... Dále zde naleznete Eshopy i kamenné prodejny.

 

rybářské potřeby, potřeby pro rybáře do kempuRybářské potřeby a půjčovny

Nabízíme seznam kamenných obchodů a Eshopů  s potřebami pro rybáře (pruty, návnady, navijáky. Rybářské potřeby pro profesionály i pro začátečníky.

 

Stellplatz firmyStellplatz firmy

Seznam firem nabízejících plochy pro karavany, přívěsy, stany a obytné vozy a to nejen v České republice a na Slovensku. Zde naleznete Stellplatzy sezónní a celoroční..

 

sportovni vybaveni firmySportovní vybavení

Seznam firem, Eshopů a kamenných prodejen, které nabízejí sportovní vybavení všeho druhu jako např. snowboardy, lyže, míče, sportovní oblečení a jiné.

 

cyklisticke potreby logo firmyCyklistické potřeby

Zde naleznete kamenné prodejny, Eshopy i firmy typu bazary a zboží jako například horská i silniční kola, cyklo doplňky, kola pro děti, přilby a jiné..

 

cestovní agentury logo firmyCestovní agentury

Seznam firem - cestovních agentur pořádajících zájezdy a skupinové výlety po celé České republice, na Slovensku, ale i do zahraničí jako např. Chorvatsko, Itálie a pod.

 


 

Nově přidané firmy

Půjčovna a prodej vodních šlapadel, kajaků a kánoi

V překrásné krajině na břehu Výrovické přehrady s pozvolnou písčitou pláží a nejteplejší vodou na jižní Moravě a asi 10 km od královského města Znojma naleznete autocamping Výr. Ke sportovnímu využití kemp nabízí nohejbalové a volejbalové hřiště, hřiště na petaque a pro nejmenší dětská hřiště.

Půjčovna Slapy - Lodě , šlapadla, surfy

Půjčovna Slapy vám nabízí každou sezónu výhodné půjčení sportovních potřeb. Nabízíme motorová plavidla, kajutové lodě, gumové čluny, kajutovou plachetnici (není zapotřebí oprávnění k řízení), dětské čluny, šlapadla, loďky, aquaskipper, pramice i windsurfingy.

Půjčovna lodí - kemp Zvůle

V překrásné krajině na pomezí Jižních Čech a Jižní Moravy, 12km od státní hranice s Rakouskem a asi 20 km od Jindřichova Hradce v samém srdci kraje, zvaného Česká Kanada najdete kemp Zvůle. Ke sportovnímu vyžití kemp nabízí minigolfové hřiště, dětskou trampolínu, stolní tenis, zapůjčení lodí ,šlapadel a kol pro dospělé i děti.

Půjčovna kol - Kemp Strážnice

Od 1.5.2013 je v ATC v provozu nová úschovna a půjčovna 12-cti nových horských kol. Úschovna kol se skládá z 16  samostatných boxů každý box pro 4 kola. S půjčením kola jsou v ceně i služby jako například: při poruše kola Vám přivezeme nové, nebo Vás odvezeme zpět do kempu.