Pensjonat Orchidea

 

Stan: 
Czechy

Informacja

opis

Penzion Orchidea je 3-hvězdičkové ubytování s 5-hvězdičkovou pohostinností. Penzion má 4 (čtyři) pokoje na dvou podlažích. Až 10 hostů najednou může být pohodlně ubytováno v penzionu, ve dvou dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích. Pokoje maji vlastní sociální zařízení, televizi a SAT. Na prvním patře je hostům k dispozici mini bar. Dětská postýlka na požádání zdarma. Penzion Orchidea vítá i domací mazlíčky. Recepce a kavárna—kde se podává snídaně—je umístěna v přízemí. Penzion dodržuje nekuřácké prostředí. V přízemí je také kavárna, kde je nabízena hostům snídaně.  Na výběr je čerstvé pečivo, uzeniny, sýry, vajíčka, lupínky, jogurty a čerstvé sezónní ovoce. V nabídce je také káva, čaj a džus. Kavárnu lze, za nominální poplatek, zamluvit pro uzavřenou společnost (max. 15 osob).  Po předchozí domluvě je možné zajistit lehké občerstvení. Penzion Orchidea je v provozu celý rok, a nemá sezónní ceny.

 

Więcej niż 450 pensjonaty w regionie Hradec Králové możesz znaleźć tutaj.


Niezweryfikowane dane
Informacje o zakwaterowaniu zostały tu dodane w oparciu o informacje uzyskane z publicznie dostępnych źródeł (strona internetowa operatora) lub zalecenia dla odwiedzających. Aby znaleźć aktualne informacje na temat ruchu, cen i innych informacji, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Dla właścicieli nieruchomości

Jeśli znalazłeś swoje centrum, domek, obóz, pensjonat lub mieszkanie na naszym portalu, skontaktuj się z nami, aby zaktualizować informacje przez e-mail: info@kempy-chaty.cz. Wprowadź nazwę urządzenia w temacie wiadomości.


 

Tanie kempingi z całej Republiki Czeskiej. camping, camping, camping

Galerie
Formularz kontaktowy
KONTAKT FORMULARZ
Termin pobytu
Informacja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości

Aby zapobiec automatycznej spamu wnioski pozostawić to pole puste.
Kontakt

 

Aby wyświetlić kontakty z zaloguj się lub Zarejestrować

Recenze

Komentarze

Dodaj komentarz

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczba głosów: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
INNE CIEKAWE RZECZY