Penzion Otmarka

 

Stan: 
Czechy

Informacja

opis

Pension Otmarka se nachází v klidném centru obce Těchonín, která leží na úbočí Orlických hor, mezi městy Žamberkem a Králíkami. Penzion je vhodný jak pro ubytování rodin s dětmi, tak i pro pobyt zájmových skupin. V našem pensionu máme připraveny 2 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje s celkovou kapacitou max. 15 osob (12 lůžek a 3 přistýlky), z toho dva pokoje jsou mezonetové a jeden pokoj s balkónem. Pokoje jsou vhodné jak pro ubytování rodin s dětmi, tak i pro menší aktivní skupiny (např. cyklisty, turisty, rybáře). Pokoje jsou vybaveny plovoucími podlahami a ratanovým nábytkem. Každý pokoj je vybaven lednicí, má vlastní sociální zařízení, možnost připojení k internetu (LAN, Wifi) a možnost přistýlky. Pro ubytované je k dispozici krytý, solárně vyhřívaný bazén, srubová sauna a hřiště pro míčové hry a tenis. Parkování je možné přímo u objeku. Součástí pensionu je nekuřácká restaurace s letní zahrádkou a udržovaným dětským koutkem. Pro všechny, kteří rádi tráví volný čas aktivně máme připravené hřiště, na kterém lze hrát tenis, volejbal či fotbálek. Je možno zahrát si i stolní tenis, kuželky a v  salonku si můžete zahrát šipky a kulečník. Naše restaurace nabízí příjemné posezení v nekuřáckém prostředí s kapacitou 40  míst přímo v restauraci, dalších 30 míst máme připraveno v salonku.

 

Więcej niż 200 domy gościnne w Pardubický kraj możesz znaleźć tutaj.


Niezweryfikowane dane
Informacje o zakwaterowaniu zostały tu dodane w oparciu o informacje uzyskane z publicznie dostępnych źródeł (strona internetowa operatora) lub zalecenia dla odwiedzających. Aby znaleźć aktualne informacje na temat ruchu, cen i innych informacji, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Dla właścicieli nieruchomości

Jeśli znalazłeś swoje centrum, domek, obóz, pensjonat lub mieszkanie na naszym portalu, skontaktuj się z nami, aby zaktualizować informacje przez e-mail: info@kempy-chaty.cz. Wprowadź nazwę urządzenia w temacie wiadomości.


 

Tanie kempingi z całej Republiki Czeskiej. camping, camping, camping

Galerie
Formularz kontaktowy
KONTAKT FORMULARZ
Termin pobytu
Informacja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości

Aby zapobiec automatycznej spamu wnioski pozostawić to pole puste.
Kontakt

 

Aby wyświetlić kontakty z zaloguj się lub Zarejestrować

Recenze

Komentarze

Dodaj komentarz

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczba głosów: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
INNE CIEKAWE RZECZY