TOPlist

Wycieczki karawaną wielkanocną - Chorwacja i Słowenia

Drodzy przyjaciele, oni myśleli ty już czasami nad przez jedzenie Wielkanoc wakacje v za granicą? Dzisiaj Państwo přináším mé zkušenosti i zkušenosti mých zákazníků z Velikonočních wakacje v grzałka končinách. Na přelomu Marzec a Kwiecień jsou dny mnohem déle, ovzduší teplejší a turyści je wciąż máloThe nabídka otevřených kempů dostatečně široká. Co Tak vyzkoušet wiosenny Chorvatsko?

Kwiecień, kempování - Chorvatsko


W zeszłym roku jsem Państwo zasílal Wielkanoc pozdrav z Chorvatského wyspa Krk. K tomuto pobytu se nas váže neveselá historka - syn miał prasklý kotník a pohyboval se jen o berlích, čili Mamy většinu czas strávili v Bašce v Kemping Mali. jakiś menší kempy byly ještě zavřené, wiele se intenzivně rekonstruovali, jednak kromě zmíněného Kemping Mieli nas zaujaly zejména kempy v sąsiedztwo Miasto Krk.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/velikonoce_cestovani_s_karavanem_2.jpghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/velikonoce_cestovani_s_karavanem_1.jpg

tam hned 3 - jeden Primo ve městě a 2 trochę od Miasto kierunek na jihozápad. Všechny patří pod uciekać Valamar, jsou moderně zrekonstruované a poskytují miło zázemí pro karavanistov. Chorvatské kempy byly otevřeny, některé już i pełny lidí, dokonce bylo příjemné se už i v tomto czas wykąpać się v bazénech.
Loni bylo možné vzhledem na termín Velikonoc a vývoj pogoda už i kąpielowy v moři (i když jen dla otužilé povahy).

Duben, kempování - Slovinsko


nasz klienti se loni oni wybrali na Wielkanoc svátky do Slovinska. Ich první zastávkou Byl obóz v Ankarane - Adria Ankaran Hotel & Ośrodek wczasowy. Cituji ze zápisků naszych zákazníka: "Už v tomto období Byl to obóz živý a relativně pełny. Na Velikonoce se zde już dalo i wykąpać się, i když do vyzkoušelo jen pár odvážlivců. Druhým navštíveným kempem Byl obóz Bled při Bledském jezeře.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/velikonoce_cestovani_s_karavanem_3.jpg

Atmosfera v tomto Kemping byla kvůli chladnému počasí mnohem klidnějšíThe vím si wyobraź sobieże v létě tu bude živo. Výletníky dookoła jezioro bylo dostThe obóz Byl zatím poloprázdný. Recepce je otevřena nie-Zatrzymaj się a její součástí je i obchůdek se suvenýry a przyczepa příslušenstvím. Społeczny úroveň kempu je na poměrně vysoké úrovni.

jeśli si wciąż netroufáte na przybrzeżny lokalizacje, dobrým nápadem na komfortowy strávení Velikonoc jsou i basen termalny v nedalekém Maďarsku. My letos oprášíme jednu z naszych nejoblíbenějších destinací i prawdopodobnie zakotvíme v Praze. Budu rád, pokud se uvidíme.. puść oczko

INNE WYŻSZE ARTYKUŁY

Komentarze

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy stron internetowych i adresy e-mail są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Zwykły tekst

  • Znaczniki HTML nie są dozwolone.
  • Adresy stron internetowych i adresy e-mail są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie jest do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, a nie spamowi.
2 + 0 =
Rozwiąż prosty przykład matematyczne i wpisz wynik. Np.. dla 1 + 3 wkładki 4.


CIEKAWE ARTYKUŁY