Rekreační středisko a kemp Agmar - Jižní Čechy

Možnost ubytování v 1 až 5 lůžkové chatce s vlastním sociálních zařízením.


Pro rezervaci v "KEMPU AGMAR", využijte prosím rezervační formulář ZDE.


Rekreační zařízení AGMAR se nachází v malé tiché vesničce Malý Ratmírov,  1O km od Jindřichova Hradce, uprostřed kouzelné jihočeské přírody – na hranici České Kanady RZ je umístěno cca 50 m od Ratmírovského rybníku v mírném svahu. Areál je rozdělen do dvou částí – v první části tedy centru RZ je restaurace s celodenním provozem, též sloužící, jako společenská místnost s televizí a dále pak chatky, které jsou rozmístěné částečně před a částečně za restaurací, parkoviště.
 

K dispozici je 11 čtyřlůžkových chat s možností přistýlky. Každá z chatek disponuje plně vybavenou kuchyňkou (rychlovarná konvice, lednice, dvou plotýnkový vařič, stolní nádobí, nádobí na vaření), obývací místností ( šatní skříň, stůl, židle, křesla, dvoulůžko), ložnicí (válenda, palanda), sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo) a terasou (zahradní nábytek). Druhou část areálu tvoří zahrada pod RZ, na které je umístěn bazén o rozměrech 12x5m s místem pro odpočinek a opalování. Celý areál je oplocen, nad areálem jsou už pouze louky a lesy.

V areálu najdete: venkovní posezení u krbu – grilu, nohejbalové hřiště, venkovní bazén, ohniště, úschovnu kol, stolní tenis, houpačky, dětské pískoviště, k zapůjčení sportovní potřeby Cca.600m po hrázi od našeho areálu je jiné rekreační středisko, kde se dá za velmi přijatelné ceny pronajmout tenisový kurt (antuka, asfalt) beach volejbalové hřiště, loďky, šlapadla,..  Okolí nabízí řadu zajímavých možností výletů do nedalekých jihočeských historických měst, k návštěvám hradů a zámků a k cestám do nedalekého Rakouska. Možnosti pěší turistiky, cykloturistiky i autoturistiky.

Tipy k navštívení:  kostel sv. Alžběty, zřícenina Vítkův Hrádek – v Blažejově 2,5Km; zámke, Krýzovy jesličky, 15.poledník, Muzeum Jindřichohradecka, Národní muzeum fotografie, Městská věž, .. v Jindřichově Hradci  10Km; Vysoký kámen – nejvyšší místo České Kanady – 11 Km; železniční zastávka -Památník Járy Cimrmana – Kaproun 13Km; zámek Albeř 21Km; zámek Nová Bystřice 21Km; zřícenina hradu Landštejn – 24Km, zámek Český Rudolec – 20Km; zámek-muzeum, Kaple sv.Máří Magdalény na Bradle - v Kamenici nad Lipou 25Km
Budou zde spokojeni lidé toužící po klidu a odpočinku, tak i aktivní návštěvníci našeho zařízení.