Penzion Chateau Lnare

 

 

 

Stát: 
Češka
Površina: 

informace

opis

Celková zámecká ubytovací kapacita je 55 lůžek (včetně přistýlek) formou: zámeckého penzionu, situovaného ve 2. poschodí ( dvou až třílůžkové pokoje, rodinné pokoje a rodinná apartmá ), historických zámeckých pokojů - apartmá, situovaných v 1. poschodí ( svatební, lovecké a královské ), která nabízejí nevšední a romantický zážitek ze zámeckých interierů. Ubytování je vhodné především při akcích konaných na zámku a okolí, jako jsou svatby, semináře, firemní akce, zájezdy apod., ale i pro běžné rodinné a rekreační pobyty spojené např. s cyklistikou, pěší turistikou, sportovním rybolovem, účastí na podzimních výlovech. rybníků, myslivostí apod. Ubytování je včetně snídaně. Ubytovaní hosté mohou využívat zámecký park včetně přírodního ohniště, grilu, tenisového kurtu, volejbalového hřiště a dětského koutku. V letních měsících i venkovní 25 metrový bazén. Možnost připojení k internetu. K celodennímu stravování je možné využít restauraci přímo na zámeckém nádvoří. Pro parkování aut je k disposici prostorné parkoviště v areálu zámku; pro autobusy podél zámecké zahradní zdi. Ubytování na zámku je možné od 1.4. do 30.10. na objednávku minimálně 1 den předem nebo dle domluvy. ízkosti řeky Nežárky.

 


Neobjavljeni podatki
Informacije o nastanitvi so bile dodane tukaj na podlagi informacij, pridobljenih iz javno dostopnih virov (spletna stran operaterja) ali priporočil obiskovalcev. Če želite najnovejše informacije o prometu, cenah in več, uporabite kontaktni obrazec.

Za lastnike nepremičnin

Če ste na našem portalu našli center, kočo, kamp, ​​penzion ali apartma, vas prosimo, da nas kontaktirate za posodobitev podatkov po elektronski pošti: info@kempy-chaty.cz. Vnesite ime naprave v zadevo sporočila.


 

Poceni kampi iz cele Republike Češke. kampiranje, taborjenje, kampiranje

Galerija
Kontakt

 

Če si želite ogledati stike z Prijavite se nebo register

Recenze

Komentáře

Dodaj nov komentar

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Število glasov: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
OSTALE ZANIMIVOSTI