Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Apartmány Bella Vista na Lipně

 

 

Informace

Detail slevy

Apartmány Bella Vista Lipno se nacházejí na klidném místě na břehu Lipenské přehrady. Nabízejí apartmány, studio a bungalov s bezplatným Wi-Fi a soukromou pláží. Ke všem je také zdarma k dispozici loďka s pádly. Všechny apartmány mají výhled na jezero, kompletně vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Součástí některých je také balkon nebo terasa. U Apartmánů Bella Vista Lipno budete moci využívat také zahradu. Za příplatek je k dispozici sauna. Nejbližší obchody najdete v okruhu do 10 km a nejbližší restauraci zhruba 7 km odtud. Do komplexu Lipno Marina dojedete za 7 minut.

Převoz přes lipenskou vodní nádrž Frymburk - Frýdava je vzdálený asi 200 metrů. Ski areál Lipno nad Vltavou se rozkládá 10 km odtud. Lyžovat můžete také v rakouském Hochfichtu, kam to budete mít 33 km.

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Frydava! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,7

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Frydava! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Horské ubytování
  • Penziony

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Šumava, Lipno
Region: 
Jižní Čechy
Fotky

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg