Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Areál Na mlýně - Kozlovice

 

 

Informace

Detail slevy

Areál Na Mlýně je zrekonstruovaný mlýn z roku 1581, který stojí u řeky Ondřejnice nedaleko Kozlovic a nabízí pokoje a chaty vkusně zařízené ve venkovském stylu. Na místě je také malé hornické muzeum a tradiční restaurace. Na rozlehlých pozemcích Areálu Na Mlýně najdete zcela funkční mlýnské kolo a velkou zahradu s grilem, zahradními šachy a minigolfem. Areál dýchá atmosférou starých dobrých časů a zároveň nabízí moderní vybavení (například kachlové koupelny, TV s plochou obrazovkou a ledničky).

Interiéry areálu Na mlýně jsou vkusně vyzdobené typickými mlýnskými a selskými předměty. V restauraci se podávají speciality regionální a české kuchyně spolu s výběrem moravských vín a tradičním kvasnicovým pivem.

Frýdek-Místek je vzdálený 15 km a lyžařský areál Bílá zhruba 10 km.

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Kozlovice! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,6

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Kozlovice! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Penziony
  • Chaty, chalupy

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Beskydy
Region: 
Kozlovice
Fotky

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg