Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Barborka - Lučany nad Nisou

 

 

Informace

Detail slevy

Chata Barborka nabízí venkovní bazén, restauraci s nabídkou české kuchyně, bezplatné Wi-Fi, zahradu s terasou a sluneční terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje zahrnují posezení a ložní prádlo a součástí je také sdílená koupelna. Každé ráno se zde podává snídaně a za příplatek si můžete zapůjčit gril. K zázemí patří bar, kde si hosté mohou dát něco k pití, a sdílený salónek určený pro odpočinek. Pro děti je na místě dětské hřiště. Přímo u chaty začínají běžkařské tratě a lyžařský areál Severák je odtud vzdálen 2 km. Chata Barborka stojí 10 km od aquaparku Centrum Babylon Liberec, 4 km od aquaparku v Jablonci nad Nisou, 15 km od liberecké zoo a botanické zahrady a 6 km od bobové dráhy Janov nad Nisou.

Hosté mohou navštívit muzeum panenek ve Smržovce 3 km odtud, muzeum skla a bižuterie v 6 km vzdáleném Janově nad Nisou nebo muzeum hraček v Jiřetíně pod Bukovou, který leží 7 km odtud.

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Lučany nad Nisou! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,0

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Lučany nad Nisou! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Chaty, chalupy
  • Horské ubytování
  • Horské chaty

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Jizerské hory
Region: 
Lučany nad Nisou
Fotky

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg