Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Lipno Family Cottage - Slupečná

 

 

Informace

Detail slevy
Typ ubytování: 

Ubytování Lipno Family Cottage je samostatně stojící dům v oblíbené části městečka Lipno nad Vltavou jménem Slupečná, kterou najdete těsně nad nádrží Lipno. Je odsud výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a neplacené soukromé parkoviště. Chata poskytuje ubytování pro 7 osob a zahrnuje venkovní posezení s grilem. Uvnitř domu se nachází jídelna a kuchyň. Vybavení zahrnuje satelitní TV. Na místě si můžete zdarma půjčit jízdní kola a okolí je oblíbeným cílem pro pěší túry.

Jen 6 minut odsud se nachází promenáda, kavárny, obchody a restaurace i Skiareál Lipno, který je známý svou orientací na rodiny s dětmi. Z chaty se snadno dostanete také ke Stezce korunami stromů, k bobové dráze, aquaparku nebo na stezku pro in-line bruslaře a cyklisty.

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Lipno nad Vltavou! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti.

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Lipno nad Vltavou! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Chaty, chalupy
  • Horské chaty

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Lipno
Region: 
Jižní Čechy
Fotky

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg