Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Havelka na Šumavě

 

 

Informace

Detail slevy

Penzion Havelka se nachází v centru Železné Rudy, jen 1 minutu chůze od lyžařského areálu Nad nádražím. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou zdarma využít soukromé parkoviště. Apartmán má balkon s výhledem na horu Velký Javor. Hostům je v něm k dispozici plně vybavená kuchyň, TV a posezení. Ve vlastní koupelně najdete sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby. Penzion Havelka má zahradu s grilem, který hosté mohou využívat zdarma. Malí návštěvníci se mohou vyřádit na dětském hřišti. V okolí penzionu se můžete věnovat různým aktivitám, například lyžování, jízdě na kole a pěší turistice.

Penzion Havelka stojí 300 metrů od zastávek autobusů a vlaků. K lyžařskému areálu Špičák a německé hranici dojedete autem za 4 minuty. Černé jezero a Čertovo jezero leží 10 minut jízdy od penzionu.

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Železná Ruda! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,6

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Železná Ruda! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Horské penziony
  • Horské ubytování

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Šumava
Region: 
Plzeňský kraj
Fotky

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg