Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Star Class u Lipna

 

 

Informace

Detail slevy

Penzion Star Class se nachází v obci Kovářov, pouhých 250 metrů od vodní nádrže Lipno, je obklopený zelení a nabízí pokoje se satelitní TV i bezplatným Wi-Fi a vlastní restauraci. Všechny pokoje mají výhled na přehradu nebo do zahrady. Najdete v nich posezení, chladničku i koupelnu. Součástí apartmánu je i kompletně vybavený kuchyňský kout. Některé ubytovací jednotky mají dřevem obložené stropy. Penzion Star Class má restauraci s letní terasou a nabídkou pokrmů místní kuchyně. Těšit se můžete také na široký výběr teplých a studených nápojů.

Penzion nabízí zázemí pro nejrůznější vodní sporty a v jeho okolí se můžete věnovat lyžování, pěší turistice nebo cyklistice. Pouhých 10 km od penzionu se rozkládá golfové centrum Lipno nad Vltavou a 17 km vás dělí od lyžařského areálu Kramolín tamtéž. Do Frymburku je to 8 km.

Přibližně 24 km od penzionu můžete navštívit hrad Rožmberk nad Vltavou. Penzion Star Class stojí asi 28 km od historického města Český Krumlov, které je pod ochranou organizace UNESCO. Soukromé parkoviště penzionu lze využívat zdarma.

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Frymburk! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Horské penziony
  • Horské ubytování

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Šumava, Lipno
Region: 
Jižní Čechy
Fotky

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg