Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion a Vinárna Kaplanka Znojmo

 

 

Informace

Detail slevy

Penzion Kaplanka se nachází v historickém centru Znojma v zrekonstruované budově z 15. století, 400 metrů od znojemského hradu. Najdete v něm vinný bar a poskytuje výhled na řeku Dyji. Penzion má rovněž dvůr, na kterém je možné parkovat. Pokoje a apartmány jsou vybavené TV. Většina má koupelnu a některé také balkon. Součástí apartmánů je kuchyňský kout a koupelna se sprchou nebo vanou. Na místě je k dispozici plně vybavený kuchyňský kout a místnost na úschovu jízdních kol. V penzionu Kaplanka můžete rovněž využít zahradu, kde najdete malý bazén a posezení se zázemím pro grilování.

Každý den se podává snídaně formou bufetu. Ve vinném baru, který se nachází ve středověkém kamenném sklepě můžete ochutnat znojemská vína a lze jej také využít pro pořádání oslav a večírků.

Národní park Podyjí a údolí řeky Dyje jsou vzdálené 10 minut chůze a jsou ideální pro procházky po vyznačených trasách a projížďky na kole. Na vlakové a autobusové nádraží ve Znojmě je to 1,1 km.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Znojmo.

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Znojmo! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,7

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Znojmo! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.
 

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Penziony

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Podyjí
Region: 
Jižní Morava
Fotky

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko