Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rodinná vila u Lyžařského areálu Lipno

 

 

Informace

Detail slevy
Typ ubytování: 

Villa Victoria se nachází v rekreační vilové čtvrti na Kramolíně, 600 metrů od lyžařského areálu Lipno, a nabízí bezplatné Wi-Fi i výhled na Lipenskou přehradu. Vila je dvoupodlažní a v jejím dolním patře najdete obývací pokoj, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD a CD přehrávač, kompletně vybavenou kuchyň i 2 terasy (jednu zastřešenou a druhou vybavenou grilem a zahradním nábytkem). Na stejném podlaží se nachází další oddělené apartmá s vlastním vchodem. V horním patře je pak k dispozici několik ložnic, 2 balkony a 3 koupelny s vanou nebo sprchou. Victoria Villa stojí 300 metrů od prodejny potravin a stravovat se lze také ve 400 metrů vzdálené restauraci.

V okruhu 10 minut chůze od budovy najdete moderní přístav Lipno Marina Port, Aquaworld Lipno, saunu, restauraci, kavárny i obchody. Navštívit můžete také 500 metrů vzdálený zábavní park Hopsarium nebo stezku korunami stromů Lipno, od které vás dělí 400 metrů.

Přibližně 500 metrů od budovy je k dispozici autobusová zastávka a na zastávku skibusu je to 200 metrů. Vila stojí 1 km od železniční stanice v Lipně nad Vltavou. Parkovat lze přímo u objektu.

Hovoříme Vaším jazykem!

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Chaty, chalupy, vily

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Lipno
Region: 
Jižní Čechy
Fotky

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg