Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rodinný horský Pension Luky

 

 

Informace

Detail slevy

Pension Luky je rodinný penzion, který se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna v Bedřichově, 500 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 1 km od centra města a lyžařského areálu Sv. Petr. Nabízí pokoje a apartmány se satelitní TV a DVD přehrávačem. V celém penzionu je zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou a fénem. V apartmánech je také k dispozici základní kuchyňské vybavení. Součástí některých jednotek je balkon s výhledem na hory. K dispozici je společenská místnost, kde se ráno podává snídaně formou bufetu. Hosté mohou relaxovat v zahradě s terasou nebo v útulném salonku. Využít lze také saunu, která je při pobytu na 7 a více nocí zdarma.

Obchody, restaurace a autobusová stanice se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Zastávka skibusu je vzdálená 150 metrů od penzionu a nedaleko vedou běžkařské i cyklistické tratě.

Luky Pension stojí 100 metrů od venkovního tenisového kurtu a 300 metrů od krytého bazénu a masážního salonu. Do zábavního parku a aquaparku dojedete během 5 minut. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Špindlerův Mlýn.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,3

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Špindlerův Mlýn! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Penziony
  • Horské penziony
  • Horské ubytování

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Krkonoše
Region: 
Bedřichov - Špindlerův Mlýn
Fotky

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg