Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rodinný pension Silva ve Špindlu

 

 

Informace

Detail slevy

Penzion Silva se nachází na sjezdovce Krakonoš, 10 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna a lyžařských areálů Sv. Petr a Medvědín. Za dobrých sněhových podmínek lze dojet na lyžích přímo do sv. Petra a cestou zpátky se svézt vlekem Krakonoš. Silva má pokoje se stolem, židlemi, TV s plochou obrazovkou, koupelnou a výhledem na okolní krajinu a hory. Wi-Fi je dostupné zdarma. Penzion dále nabízí zahradu, sluneční terasu, dětské hřiště, společenskou místnost s krbem a neplacené parkoviště přímo na místě. Na jídlo lze zajít do 5 minut vzdálené restaurace. Do zábavního a nákupního centra je to jen 5 minut chůze z kopce. Autobusové nádraží Špindlerův Mlýn se nachází 800 metrů od penzionu.

Za příplatek můžete parkovat v garáži. V okolí můžete využívat krytý bazén, fitness centrum, tenisové a squashové kurty nebo vyzkoušet paragliding a snowtubing a mnoho dalšího.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Špindlerův Mlýn.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,5

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Špindlerův Mlýn! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Penziony
  • Horské penziony
  • Horské ubytování

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Krkonoše
Region: 
Špindlerův Mlýn
Fotky

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg