Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Sleva 50% - kemp Resort Dešná - Beskydy

 

Informace

Detail slevy
Termín: 
Pondělí, 13. Březen 2017
Cena: 
Sleva 50%

Absolutní cenová bomba - ušetřete až 50% z ceny pobytu! Určete si sami výši slevy, kterou chcete čerpat a ovlivněte cenu své dovolené! Zarezervujte si již nyní letní pobyt prostřednictvím online rezervačního formuláře vpravo, kde Vám systém automaticky nabídne slevu 10% ( akce platí pouze pro pobyty v chatkách a na více, jak 3 noci ) a instrukce pro zaplacení zálohy ve výši 30% z celkové ceny pobytu - můžete si zvolit platbu kartou, převodem či složenkou. Ještě před zasláním zálohy si můžete vybrat bonus ve formě slevy dle následujícího klíče ( pouze tyto varianty ):

výše zálohy 30% = sleva 10%
výše zálohy 35% = sleva 20%
výše zálohy 40% = sleva 30%
výše zálohy 45% = sleva 40%
výše zálohy 50% = sleva 50%

Vyberte si sami výši zálohy dle této tabulky a jejím zasláním získáte odpovídající slevu pro Váš pobyt na chatce či chatkách s konečným doúčtováním po Vašem příjezdu na recepci ( pokud např zaplatíte zálohou 50%, dle této tabulky již po příjezdu nebudete nic doplácet, protože jste získali slevu 50% ! ).
Parametry: akce platí pouze v měsíci březnu pro volné chatky zobrazené v rezervačním systému v období červenec - srpen 2017 a netýká se termínů, ve kterých jsou pořádány veřejné akce Master of Rock, Trnkobraní, Barum rallye a soukromé akce nespojené s pobytem ( svatby, oslavy, atd. ). Minimální délka pobytu více, jak 3 noci, pouze celé chatky, záloha v odpovídající výši bude připsána na účtu nejpozději 31. 3. 2017.
Využijte tuto jedinečnou příležitost a vyzkoušejte náš vyhřívaný bazén pro ubytované zdarma, půjčovnu kol, elektrokol a koloběžek, hřiště s umělou trávou, dětské hřiště a restauraci se zahrádkami, vyhlášenou kuchyní, domácím pivem i kopečkovou zmrzlinou!
Veškeré info na 773 071 205 v době 9 - 17 hod každý den.

 

Oblast: 
Beskydy, Střední Morava
Region: 
okres Zlín
Platnost nabidky: 
NEAKTIVNÍ
Fotky