Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Ubytování Na Kamyncu

 

 

Informace

Detail slevy

Penzion Na Kamyncu se nachází v klidné oblasti Beskyd, jen 4 km od centra Jablunkova. Můžete se těšit na bowlingovou dráhu, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. K odpočinku slouží venkovní posezení u řeky Lomňanka. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny dřevěným nábytkem a satelitní TV. Některé pokoje se nachází v podkroví a mají dřevem obložené stropy. V restauraci penzionu Na Kamyncu se podávají jídla tradiční české a italské kuchyně, které si můžete vychutnat i na terase. Pro děti je zde také dětské hřiště.

V okolí se můžete věnovat turistice, cyklistice a lyžování. V hotelu si můžete vypůjčit kola a tenisové rakety. Sjezdovka Armada je 5 km daleko a do ski areálu Severka je to 8 km. Kryté a venkovní bazény najdete v okruhu 3 km.

Vlakové nádraží Bocanovice se nachází 1 km od hotelu. Do Dolní Lomné dojedete autem za 10 minut. Wellness a spa centrum ve Vendryni je 13 km daleko. Golfové hřiště v Ropici je vzdáleno 20 km. Auto můžete zdarma zaparkovat na soukromém hotelovém parkovišti.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,2

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Penziony
  • Horské ubytování
  • Horské penziony

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Beskydy
Region: 
Jablunkov
Fotky

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg