Anglie - Camping levné poukazy

Dovolená Pine Green Valley

Pine Green Valley - Nachází se v oblasti Doublebois v oblasti Cornwallu, Pine Green Valley nabízí ubytování s přístupem k horké vaně. Některé jednotky mají také kuchyň s troubou. Kemp nabízí grilování. Pine Green Valley poskytuje terasu.

Plymouth je 39 km od ubytování. Nejbližší letiště je Newquay Cornwall Airport, 42 km od Pine Green Valley.

Když Anglie, tak Camping The Warren

Oblast: 
Anglie
Region: 
Jiho západní Anglie

Camping The Warren Retreat - Toto ubytování se nachází 12 minut chůze od pláže. Free Wi-Fi je k dispozici v The Warren Retreat a nabízí ubytování v Dawlish Warren. Statický karavan má ústřední topení. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. K dispozici je plně vybavená kuchyň s troubou, toustovačem, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou a salonek s TV.

Anglický Camping Shrublands Farm

Oblast: 
Anglie
Region: 
Skotsko

Camping Shrublands Farm Shepherd's Hut - Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Sidestrand! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti. Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita

Little Wold Away Glamping na léto i zimu

Oblast: 
Anglie
Region: 
Severní Anglie

Set v Brough, Little Wold Away Glamping nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady. Všechny jednotky mají posezení, pohovku, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyňku. K dispozici je také mikrovlnná trouba, toustovač a rychlovarná konvice. V blízkosti se můžete věnovat cyklistické a turistické činnosti.

Wolds Glamping v severní Anglii

Oblast: 
Anglie
Region: 
Severní Anglie

Wolds Glamping - Wolds Glamping, který se nachází ve zvlněných kopcích The Wolds, nabízí specializované lusky, které kombinují zábavu s domácím komfortem, jako je ústřední topení a LED osvětlení. Mezi další zařízení, která jsou nabízena na pozemku, patří úschovna zavazadel a parkování zdarma. Mezi další výhody lusků patří elektrické zásuvky pro nabíjení mobilních telefonů a borovicových lůžek.

Anglický Bleathwood Lodges Country Park

Oblast: 
Anglie
Region: 
Wales

Bleathwood Lodges Country Park - S výhledem do zahrady, Bleathwood Lodges Country Park v Berrington nabízí ubytování a gril. Všechny jednotky mají plně vybavenou kuchyň, která umožňuje hostům připravit si vlastní jídlo. K dispozici je také lednice a varná konvice. Kemp nabízí terasu. V této budově je zahrada a hosté mohou jít na kole.

Levné Bungalows Rolo's Retreat

Oblast: 
Anglie
Region: 
Severní Irsko

Bungalows Rolo's Retreat - Set v Felton, Rolo's Retreat poskytuje ubytování s přístupem k horké vaně. Kemp nabízí terasu. Newcastle upon Tyne se nachází 40 km od Rolo's Retreat. Nejbližší letiště je Newcastle International Airport, 43 km od kempu.

 

Typy ubytování

Levný Camping Lancaster Crescent

Oblast: 
Anglie
Region: 
East Midlands

Camping Lancaster Crescent-  Set v Tattershall v oblasti Lincolnshire, Lancaster Crescent nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování má vířivku. Jednotky jsou vybaveny kuchyňkou s jídelním koutem a vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů a sprchou. Všechny jednotky mají terasu s výhledem na jezero.Na kempování mohou hosté využít vířivku.

Caravan Sycamore Farm Park slevy

Oblast: 
Anglie
Region: 
East Midlands

Caravan Camping Sycamore Farm Park *** Nachází se v Burgh le Marsh, Sycamore Farm Park nabízí ubytování s posezením a kuchyní.Každá jednotka je plně vybavena pračkou, TV s plochou obrazovkou, pohovkou a šatní skříní. Některé mají balkon a / nebo terasu. Kemp nabízí dětské hřiště. V blízkosti se můžete věnovat cyklistické a turistické činnosti.