Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Slovinsko - Camping levné poukazy

Chatové domy v kempu J-Max

Oblast: 
Slovinsko
Region: 
Julské Alpy

Glamping domy J-Max má dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v Bledu, méně než 1 km od Sportovní haly Bled. Všechny jednotky mají terasu s výhledem do zahrady. Kemp nabízí vířivku. Lyžování a jízda na kole je možné v areálu a v areálu je k dispozici úschovna lyží.

Camp Podljubelj s chatami

Oblast: 
Slovinsko
Region: 
Julské Alpy

Kemp Podljubelj v Podljubelj nabízí ubytování s grilováním, terasou, společným salonkem a barem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Kemp nabízí dětské hřiště. Pokud byste chtěli objevovat okolí, je možné si v okolí zajistit cykloturistiku a zajistit si půjčovnu jízdních kol. Bled se nachází 28 k

Alpy kemp - Glamping

Oblast: 
Slovinsko
Region: 
Julské Alpy

Kemp v oblasti v Radovljica, Alp Glamping nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyň. Všechny jednotky mají mikrovlnnou troubu, toustovač, kávovar, ledničku a rychlovarnou konvici. V každém pokoji je posezení a jídelna. Kemp nabízí sluneční terasu.

Robinson kemp u řeky

Oblast: 
Slovinsko
Region: 
Julské Alpy

Robinson River Camp se nachází v Radovljici, 12 km od Bledu a jen pár kroků od řeky Sáva a nabízí základní ubytování ve stanech. Kemp nabízí solární sprchu s vodou z řeky a místo na táborák. Robinson River Camp má také dětské hřiště. Hosté si mohou zaplavat na nedaleké pláži na břehu řeky Sáva.

Adrenaline kemp v Julských Alpách

Oblast: 
Slovinsko
Region: 
Julské Alpy

Adrenalin Check Camping je kemp situovaný u města Bovec, jen 1,7 km od nejvyššího slovinského vodopádu Boka. Nachází se 8,4 km od Triglavského národního parku a otevírá se z něj výhled na hory. K zázemí patří dětské hřiště a knihovna. Hosté si mohou také půjčit jízdní kola a využít úschovu zavazadel.

Kemp Eco River Globoko

Oblast: 
Slovinsko
Region: 
Julské Alpy

ECO River Camp Globoko se nachází v obci Radovljica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Jedná se o trvale udržitelné ubytování fungující úplně na solární energii. K dispozici je pitná pramenitá voda a neplacené parkoviště. Kemp nabízí společnou kuchyň a bezplatný společný gril. Na místě je

Kemp Trnovo - v Julských Alpách

Oblast: 
Slovinsko
Region: 
Julské Alpy

Kemp s chatami Trnovo se nachází ve vesnici Kobarid, 44 km od Villachu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a barbecue zařízení. Bled leží 44 km od Kampu Trnovo. Na letiště Jože Pučnika v Lublani je to odtud 70 km.

 

Typy ubytování