Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Švýcarsko - Camping levné poukazy

Kemp Piccolo Paradiso s bazénem

Oblast: 
Švýcarsko
Region: 
Ticino

Camping Piccolo Paradiso nabízí sezónní venkovní bazén a ubytování v Avegno. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Všechny jednotky mají terasu s výhledem na hory. Hosté si mohou dát oběd v hotelové restauraci, která podává italskou kuchyni. Kemp nabízí grilování.

Kemp Melezza s výhledem na hory

Oblast: 
Švýcarsko
Region: 
Ticino

Kemp s výhledem na hory, Camping Melezza se nachází v Losone a má restauraci, společnou kuchyň, bar, zahradu a venkovní bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. V kempu je každé ráno k dispozici italská snídaně. Kemp nabízí grilování. Hosté ubytování Camping Melezza si mohou vychutnat stolní te

Švýcarský kemp Gadestatt

Oblast: 
Švýcarsko
Region: 
Wallis

Přířodní kemp Gadestatt se nachází v Loch a nabízí zahradu. Hosté mají vlastní terasu. Tento tábor zahrnuje kuchyň s troubou a varnou konvicí, stejně jako rychlovarná konvice. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. V blízkosti se můžete věnovat pěší turistice.

Camping Arolla pod Alpami

Oblast: 
Švýcarsko
Region: 
Wallis

Kemp se může pochlubit zahradu, kamny a terasou, Camping Arolla nabízí ubytování v Arolla s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Tento tented tábor s výhledem na řeku je stanoven na 1950 metrů nad mořem a má koupelnu se sprchovým koutem. Pokud byste chtěli objevovat oblast, můžete v okolí dosáhnout pěší turistiky.