Itálie - Tretino Alto Adige - Camping levné poukazy

La Rocca Camping u jezera Di Garda

Oblast: 
Itálie
Region: 
Trentino Alto Adige

Camping La Rocca se nachází na klidném místě na břehu jezera Lago di Garda, 2,5 km severně od města Bardolino, a nabízí moderní mobilní domy a apartmány s klimatizací a terasou nebo patiem. Kemp La Rocca je rozlehlý areál s dětským hřištěm, fitness centrem a letním venkovním bazénem a opalovací terasou.

Jezero Lago di Garda - kemp Le Palme

Oblast: 
Itálie
Region: 
Trentino Alto Adige

Camping Le Palme je kemp situovaný 200 metrů od pláže u Gardského jezera a 10 minut jízdy od Lazise. Nabízí posilovnu s volným vstupem a venkovní bazén s hydromasážním koutem. K dispozici je restaurace, která se specializuje na pokrmy z mořských plodů a pizzu. Můžete si tu vybrat z bungalovů a mobilních domů s klimatizací, plně vybaveným kuchyňským koutem a terasou.

Letní dovolená - Camping Cisano

Oblast: 
Itálie
Region: 
Trentino Alto Adige

Kemp Cisano se nachází přímo na břehu Gardského jezera, v pěší vzdálenosti od Lazise a Bardolina. Nabízí soukromou písečnou pláž, bazény a sportovní zázemí. Cisano Spa zahrnuje dětské hřiště, tenisový kurt a minigolf. Kemp poskytuje ubytování v samostatných bungalovech s plně vybaveným kuchyňským koutem a koupelnou nebo v jednoduše zařízených pokojích v samostatné budově se sdílenou kuchyní.

Campeggio Trevisago na Garde

Oblast: 
Itálie
Region: 
Trentino Alto Adige

Trevisago se nachází ve venkovském prostředí Monigy, 5 minut jízdy od břehů Gardského jezera. Nabízí dobře vybavené horské chaty a bungalovy, a k tomu bazén a sportovní zařízení. Campeggio Trevisago poskytuje ubytování zařízené ve venkovském stylu, každé s vlastním vchodem a pohodlným obývacím prostorem. K dispozici je také kuchyňský kout a terasa.

Italský Camping Arco

Oblast: 
Itálie
Region: 
Trentino Alto Adige

Kemp Arco se nachází ve městě Arco, 8 km od obce Riva del Garda a Gardského jezera a 30 minut jízdy od Rovereta. Hosté se mohou těšit na venkovní bazén, tenisový kurt a bar. Bungalovy jsou jednoduše zařízené a mají satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní část, kuchyňský kout a koupelnu s fénem.

Del Garda Village and Camping v Itálii

Oblast: 
Itálie
Region: 
Trentino Alto Adige

Del Garda Village and Camping se nachází 200 metrů od jezera Garda. Můžete si vybrat ubytování v bungalovech nebo mobilních domech. K dispozici je neplacené parkoviště. Del Garda se nachází v zeleném parku pouze pro pěší, ideálním pro bezpečnost dětí. Součástí komplexu je pizzerie, restaurace, supermarket, prádelna na mince a 2 bazény.

Campeggio Al Weekend - rodinné kempování

Oblast: 
Itálie
Region: 
Trentino Alto Adige

Kemp Al Weekend se nachází uprostřed olivových hájů a může se pochlubit výhledem na záliv Salò u Gardského jezera. Nabízí 2 vířivky a 3 bazény s tobogány. Parkování je k dispozici zdarma. Al Weekend Campeggio má k dispozici bungalovy a mobilní domy. Všechny mají terasu a kompletně vybavený kuchyňský kout. V hlavní sezóně se zde organizují zábavní programy.