Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Turecko - Camping levné poukazy

Kemp hluboký oceán

Oblast: 
Turecko
Region: 
Západní Turecko

Kemp se nachází na okraji města Faralya, na svahu slavného zálivu Kabak, Deep Ocean Camping nabízí panoramatický výhled na záliv a klid Středozemního moře. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a dřevěné bungalovy s výhledem na moře. Hosté mohou obdivovat výhled na hory a na moře u bazénu. Pláž je vzdálená 20 minut chůze od kempu Deep Ocean Camping.

Mola Camping pro karavany a stany

Oblast: 
Turecko
Region: 
Západní Turecko

Mola Camping se nachází 14 km od archeologického muzea Canakkale a 15 km od Mirrored Bazaar v Canakkale a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Jednotlivé bungalovy poskytují výhled na moře a jsou vybaveny pračkou, plně vybaveným kuchyňským koutem a společnou koupelnou s toaletními potřebami zdarma.

Sultan kemp - Středozemní moře

Oblast: 
Turecko
Region: 
Západní Turecko

Sultan kemp nabízí dřevěné chatky uprostřed hustých lesů, kde se údolí Kabak setká s klidnou středomořskou zátokou. Je vybaven stromovým stropním bazénem napájeným přírodním pramenem a houpacími sítěmi. Ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Sultan nabízí ubytování s polopenzí ve volně stojících bungalovech s vlastní verandu.