Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Camping Košice - Route E58

 

Stát: 
Slovenská republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný Route E58-Camp Košice je jediným kempem nacházejícím se v Košicích. Velkým benefitem tohoto kempu je jeho poloha, protože se nachází necelé 4km od centra města, železniční stanice a také lze zmínit i bezprostřední blízkost mezinárodního letiště. V kempu je možné využít volné travnaté plochy pro váš stan nebo karavan. Ubytování je možné i v šesti dvoupokojových chatkách s kapacitou pro 5 osob, osmi mobilních domcích s kapacitou pro 2 osoby, tří mobilních domech s kapacitou pro 5 osob a v jednom apartmánu také s kapacitou pro 5 osob. Maximální obsazenost kempu je 66 osob.

V areálu kempu je pro návštěvníky k dispozici: recepce, která je v letní sezóně otevřena nepřetržitě během dne a mimo letní sezóny od 19: 00-21: 00, sociální zařízení, sprchy s teplou vodou, kuchyňka, bufet, dětské hřiště, pingpongový stůl a ohniska s možností zakoupit si dřevo. V celém areálu je možné připojení na wifi.

Stanování a plochy pro karavany

Nabízíme vám volně místa na trávě pro váš stan i stání pro karavany a obytné vozy. Pro hosty jsou k dispozici sprchy, toalety, kuchyňka i elektřina. V celém areálu je možné připojení na wifi.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_kosice_plocha_pro_karavany.jpeghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_kosice_stanovani_800x531.jpeg

Mobilní domy, chaty i apartmány

Mobilní dům pro 5 osob s možností jedné přistýlky. Mobilní dům je vybaven dvěma samostatnými pokoji, obývákem spojenou s plně vybavenou kuchyňkou a koupelnou s toaletou. Součástí výbavy je TV s plochou obrazovkou. Možnost parkování přímo u mobilním domě. Možnost připojení na wifi. Mobilní dům je v celoročním provozu.

- Vybavené chaty pro 5 osob, se dvěma samostatnými místnostmi přičemž v jedné je umístěna manželská postel a v druhé tři samostatně postele. V chatce se nachází lázeňská s toaletou. Možnost parkování přímo u chatky. V chatce je možné připojení na wifi. Chatka není na celoroční provoz.

- Apartmán pro 5 osob. Apartmán je vybaven dvěma pokoji, plně vybavenou kuchyňkou a koupelnou s vanou a toaletou. K dispozici je měla terasa. Součástí výbavy je TV s plochou obrazovkou. Možnost parkování přímo u apartmánu. Možnost připojení na wifi. Apartmán je v celoročním provozu.

 
https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_kosice_mobilni_dum_premium_2_800x533.jpghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_kosice_mobilni_dum_premium_1.jpeg

 

 

Typy ubytování

  • Chaty
  • karavanová místa (i pro obytná auta)
  • Stanování (vlastní stany)
  • Mobilheimy (mobilní domy)
  • Apartmány

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Adresa: Route E58 - Camp Košice, Červený rak 21, 040 11 Košice, Slovensko

Tel. kontakt: +421 908 349 313, +421 905 509 800

Web: www.camp-kosice.sk

 

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Kontaktní formulář
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Marek B.
Marek B. (nepřihlášený) 12. Duben 2019 - 12:17
Počet hlasů: 181
Super ... nové mobilní domy, krásné sprchy a toalety vstřícný personál. Urcite se sem vrátíme.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)
Obrázek uživatele StevenOffinizono
StevenOffinizono (nepřihlášený) 10. Únor 2019 - 13:58
Počet hlasů: 207
Nejlepsi kemp na vychodnim Slovensku. Rozhodne doporucuji navstivit. My jsme bydleli v mobilnich domech.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)
Obrázek uživatele Richard Kvasnica
Richard Kvasnica (nepřihlášený) 29. Listopad 2018 - 13:27
Počet hlasů: 231
Velmi pěkný zrekonstruovaný camp v pěkné lokalitě s milým a kvalitním personálem. Dobré ubytování, za ještě lepší cenu. Celý týden jsem si parádně užil a rád bych někdy do tohoto campu zavítal znovu.
Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1