Apartmány AMA

 

Stát: 
Slovenská republika
Kraj: 

Informace

Popis

Apartmánový dom AMA ponúka ubytovanie v dvoch trojposteľových izbách s prístelkou, dvoch dvojposteľových izbách s prístelkou a luxusne zariadenom apartmáne. Všetky izby sú vybavené zariadenou kuchynkou (chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná konvica), sprchou, sociálnym zariadením, klimatizáciou a LCD televízorom. V cene ubytovania je aj pripojenie na internet. Kapacita apartmánového domu je 14 lôžok a 6 prísteliek .

 

UbytovanieUbytovanieUbytovanie so zvieraťomMožnosť ubytovania so zvieraťom
KlimatizáciaKlimatizácia 
ParkoviskoParkoviskoFree Wi-FiMožnosť napojenia na internet cez "Free Wi-Fi"
Sociálne zariadenieSociálne zariadenieTelevízorTelevízor v každej izbe

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Termalpark Veľký Meder

Termalpark Veľký Meder je obkolesený 100 ha lesoparkom. Nachádza sa 10 km od maďarských hraníc a 65 km od Bratislavy. Komplex je otvorený 365 dní v roku.

Vo všetkých 9 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 – 38 °C, ktorá má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus.

Komplex ďalej ponúka návštevníkom perličkový kúpeľ, masáž, biosolárium, saunový svet, kozmetický salón, soľnú jaskyňu a magnetoterapiu.

Termály Thermal Corvinus Veľký Meder

Voda z Velkého Mederu příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu.

Termální koupaliště bylo otevřeno v roce 1974, poskytuje celoroční služby ve svém areálu s vnitřními i vnějšími bazény s teplotou vody 36 - 38 °C.

Kromě bazénu jsou v létě k dispozici dva tobogány, minigolf, plážový volejbal, velká pláž, hřiště pro děti, maxišachy, restaurace, stánky rychlého občerstvení a další služby.

Celý areál je obklopen lesoparkem s možností procházek na udržovaných a značených lesních cestičkách.

Wellness zařízení

Saunacentrum: V krytém komplexu jsou nabízeny 4 druhy saun (infra, parní bylinková, finská).

Vířivý bazén-jakuzzi: Hydroterapia posiluje krevní oběh, snižuje krevní tlak, zlepšuje krevní tonus, uvolňuje svaly a stimuluje imunitní systém. Působí také na psychiku člověka – odbourává úzkost, napětí i depresi.

Magnetoterapie: S pulzujícími elektromagnetickými poli doplňkové terapie dosáhli dobrých výsledků v nejrůznějších oblastech použití např. degenerativní potíže, astma, migrény, léčení kostí a ran …V průběhu ošetřování se za několik minut aktivizují vlastní procesy těla, a to nakonec vede ke zlepšení a harmonizaci všech funkcí.

Akupresurní masážní lůžko CERAGEM: Termo – akupresurní masážní lůžko vyvinuté v Jižní Koreji, je léčebná pomůcka, která zlepšuje krevní oběh, napravuje vady, uvolňuje a zmírňuje záněty v organismu. 
CERAGEM Master masážní lůžko v sobě spojuje: 
• světelnou terapii 
• termo terapii 
• akupresuru 
• masáž

Služby:

Masážní salón: poskytuje několik druhů masáží – klasická, relaxační, sportovní, reflexní, aromaterapeutická, Jade kámen, akupresura.

Salón krásy: V příjemném prostředí salónu krásy na Vás čekají následující služby: pedikúra zdravotní, lakování, kosmetika kompletní, korekce obočí, barvení obočí, barvení řas, mikromasáž obličeje, depilace obličejové části, depilace nohou, bahenní zábaly, manikúra základní, manikúra Francouzská, líčení.

Kurz masáže kojence: kurz masáže kojenců probíhá v malých skupinách pod vedením novorozeneckých sester – s mezinárodním certifikátem instruktorů CIMI.

Solná jeskyně: na podlaze je rozsypaná mořská sůl z Mrtvého a Jaderského moře. Ovzduší je nasycené vysokou koncentrací soli s obsahem jódu, bromu, draslíku, vápníku, hořčíku, železa a dalších prvků. Pomáhá léčit astma, infekce dýchacích cest, alergie různého původu, záněty, chronickou rýmu, dermatologické onemocnění, onemocnění trávicího traktu, neurózy, stavy přepracovanosti, odbourává tukové zásoby a celulitidu.

Restaurační služby: rychloobslužná restaurace, kavárna, bar, bufety, restaurace venku.

Aquaerobic: od 31. července do 31. srpna denně.

Termální koupaliště

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0