Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Slanická Osada

 

 

Stát: 
Slovenská republika

Informace

Popis

Priamo na brehu Oravskej Priehrady, v časti Slanická Osada, prevádzkujeme autocamping kategórie B, s kapacitou 100 kempových jednotiek (100 miest pre stany a karavany). Autocamping Slanická Osada je v prevádzke počas letných mesiacov (od 15.06. do 15.09). Návštevníkom sú k dispozícii stánky s potravinami a rýchlym občerstvení, sociálne zariadenia, turistická kuchynka, elektrické prípojky pre karavany, pláž a požičovňa malých plavidiel.

Priamo na brehu Oravskej Priehrady, v časti Slanická Osada, prevádzkujeme autocamping kategórie B, s kapacitou 100 kempových jednotiek (100 miest pre stany a karavany). Autocamping (ATC) Slanická Osada je v prevádzke počas letných mesiacov (od 15.06. do 15.09). Návštevníkom sú k dispozícii stánky s potravinami a rýchlym občerstvením, sociálne zariadenia, turistická kuchynka, elektrické prípojky pre karavany, pláž a požičovňa malých plavidiel.
 
Prístav pre malé plavidlá na Oravskej priehrade

V areály ATC sa nachádza prístav malých plavidiel, v ktorom počas letnej sezóny parkujú lode našich zákazníkov. Ale neodmietneme ani hostí Oravskej priehrady, ktorí nás navštívia po vode. Za primeraný poplatok môžu u nás zakotviť a využívať sociálne zázemie autokempu. V tomto prístave tiež realizujeme odovzdávanie lode, zakúpenej v našej firme, novému majiteľovi.

Galerie
Ceník

Dospelá osoba

2,00 €/deň

Dieťa do 12 rokov

1,00 €/deň

Stan

2,00 €/deň

Automobil

2,00 €/deň

Kempový príves

2,00 €/deň

Autokaravan

2,70 €/deň

Motocykel

1,00 €/deň

Elektrická prípojka

2,30 €/deň

Pes

1,00 €/deň

 
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí
Orava
 

Orava leží na severozápadě Slovenska při hranici s Polskem. Z přírodního hlediska turistům poskytuje téměř vše. Nížší pohoří Malé Fatry jsou ideální pro nenáročné procházky a výlety po okolí. Západní Tatry - Roháče jsou zase rájem pro turisty a cyklisty. Mezi turisty oblíbené jsou také procházky v okolí Oravice a výstupy na Babí horu, nebo Velký Choč. Ať už preferujete jakoukoliv turistiku, v turistické oblasti Orava si zaručeně přijdete na své. Turistiku také můžete zkombinovat s raftingovým splavování řeky Oravy. Nádherný malebný kraj Orava zajisté svými krásami a turistickými možnostmi uspokojí každého milovníka přírody.

Další zajímavosti v okolí

Oravský hrad

Oravský hrad

Navštivte "Orlí hnízdo", umístěné na vysoké skále se skvělým výhledem na okolní krajinu. Nechte se zlákat jedním z nejzajímavějších hradů na Slovensku. Vychutnejte si Oravské muzeum, spleť zpřístupněných podzemních chodeb, noční strašidelné prohlídky, divadelní představení.

Ružomberok

Ružomberok

Navštivte moderní město dýchající dávnou historií, obklopené překrásnými horami, které nabízejí vynikající možnosti pro turistiku, mauzoleum slovenské buditele a kněze A. Hlinku, Kostel sv. Ondřeje, Kalvárii, Liptovské muzeum zda Galerii Ludvíka Fullu.

Vlkolínec

Vlkolínec

Nenechte si ujít unikátní a nejzachovalejší rezervaci lidové architektury Slovenska, která jako jediná není narušena novou výstavbou. Ve Vlkolínci uvidíte čistě dřevěnou obec zapsanou v UNESCO, 45 původních staveb lidové architektury, dominantní dřevěnou zvonici.

Thermal Park Bešeňová

Thermal Park Bešeňová

Nenechte si ujít celoroční oddychový ráj, který najdete jen kousek od měst Martin nebo Ružomberok! V Thermal Parku Bešeňová naleznete bazény, adrenalinové atrakce, vířivky pod širým nebem, oblázkovou pláž s částí pro nudisty a čarokrásné přírodní prostředí.

Splav na rieke Orava

Splav na řece Orava

Nadšenci do adrenalinových sportů jistě rádi vyzkoušejí tento nenáročný splav nádhernou oravskou přírodou. Není na něj třeba žádná předchozí raftingová zkušenost. Trasa splavu na řece Orava je vhodná pro rodiny s dětmi, měří téměř 9 km, trvá 1,5 hod.

Oravská priehrada

Oravská přehrada

Nechte se i Vy zlákat průsvitnou vodou a krásnou přírodní scenérií Oravské přehrady. Oravská přehrada Vám nabízí vodní sporty, jedinečnou lidovou architekturu, ostrov s kostelem a expozici historie a lidové tvorby. 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI