TOPlist

Tipy na akce a srazy - léto i zima

Akce a srazy na dovolené

Aktuální akce kempu Pecka v Podkrkonoší - pro děti, koncerty a srazy

Koupaliště a kemp Pecka můžete najít v okresu města Jičín a to celoročně. Tento camping je navštěvovaný zejména rodinami s dětmi a milovníky zábavy. V kempu neustále probíhají různé akce a srazy, nebo koncerty. V kempu nezapomínají ani na nejmenší a proto zde probíhají každý týden různé animační programy pro děti, které jsou pro  ubytované zcela zdarma.

Farmapark U Toma, Ledce - Výlety a ubytování v okolí

Farmapark "U Toma" můžete najít v obci Ledce v okresu města Plzeň. Tento areál vznikl v roce 2021 a neustále se těší zájmu rodin s dětmi. Pro svoji polohu je tento areál oblíbenou destinací zejména plzeňáků. Farmapark nabízí interaktivní Zoo s domácími zvířaty. Najít zde můžete tuzemské domácí zvířata jako například kozy, krávy, slepice, ale také cizokrajné jako například lamy.

Kam do kempu na Velikonoce s dětmi

Ještě pořád nevíte kam letos s dětmi na Velikonoce ? Nezoufejte, máme pro vás několik tipů, kde strávit velikonoční svátky. Naše tipy budou zahrnovat české kempy s programem. Pokud o velikonoční programy pro děti nemáte zájem a chcete si jen tak odpočinout, tak připojíme další tipy na celoroční kempy, kde se ubytovat můžete, ovšem žádný program se konat nebude...

 

Velikonoční setkání karavanistů v chatové osadě Vincov les

I letos se bude konat velikonoční sraz českých a slovenských milovníků cestování s karavanem a obytným vozem. Sraz se pro veliký úspěch opět konat v chatové osadě Vincov les, který můžete najít v okresu Galanta - Trnavský kraj. Kemp se navíc nachází přímo v areálu termálního koupaliště Sládkovičovo.

 

SP Biatlon Nové město na Moravě a tipy kde se ubytovat

Velký biatlonový svátek pro čechy (i slováky) se blíží a to SP - světový pohár v biatlonu, který se bude konat přímo v České republice, v Novém městě na Moravě. Na SP N.M.N.M se můžete těšit již v termínu 2.03 - 5.03.2023, který se pořádá na Vysočině v areálu Vysočina aréna. Pokud zrovna nebydlíte někde poblíž, tak nezoufejte.

Pozvánka na výstavu FORCARAVAN na podzim 2021

Zájem o karavany a obytná auta v České republice neustále roste. Chcete-li vidět obytná auta a karavany mnoha značek na jednom místě, pak si nenechte ujít oblíbený veletrh FOR CARAVAN, tentokrát výjimečně v podzimním termínu. Ten se uskuteční od 26. do 28. listopadu 2021 v areálu letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Na co se můžete těšit?

Francie - setkání karavanistů - FICC 2019

Jméno Bretani městu dal hrad z 11. století, kolem kterého vyrostlo město se zachovalým historickým jádrem. Kromě hradu, je město známé svým dobytčí trhem a výstavištěm. A právě toto výstaviště si pořadatelé zvolili na umístění Rally. Prostor pro pořadatele nebyl jednoduchý, v podstatě se jednalo o akci na louce.

Poprvé na akci Cyklo fanatik - Pohodář 42 km

Na akci "cyklo Fanatik - Plzeň" jsem chtěl jet už loni. Bohužel plány mi zkřížila chřipka. Letos jsem si to už nemohl nechat ujít. Navíc jsem přibral 10 letou dceru Káju. Jako výzvu jsme si vybrali trasu "Pohodář", která byla dlouhá 42 km. Oba jsme měli společné jedno. Ani jeden z nás na horském kole nikdy neodšlapal více jak 30 km.

MS v hokeji 2019 - Slovensko, aneb kde se ubytovat

Mistrovství světa v hokeji 2019 jsou už v plném proudu a jistě mnoho z vás se chystá na pár zápasů. Hokej se hraje v Košicích (Steel Aréna) a v Bratislavě (Zimní stadion Ondreje Nepely). Pokud se chystáte strávit na Slovensku i několik dní a pořád nemáte vyřešené ubytování, tak pár tipů Vám přijde jistě vhod.

Pozvánka na sraz v kempu Marina s Petrou Vlhovou

Kemp a autokemp Marina Liptov je nejnovější kempový přírůstek na Slovensku. Nachází se na návrší rekreačního střediska Marina Liptov jen 100m od břehů Liptovské Mary. Kemp a středisko nabízí široké množství služeb a atrakcí a to především na vodě. V letní sezóně si přijdou na své milovníci vodních sportů, lodí a jachtingu. V areálu se nachází upravená travnatá pláž a dětské hřiště.

Karlovy Vary - levné ubytování na filmovém festivalu

Přemýšlíte, že letos navštívíte mezinárodní filmový festival v Karlových Varech ? A víte již , kde budete byldet ? Tuhle otázku si každý rok kladou tisíce návštěvníků. Hotely a penziony ve městě jsou často beznadějně vyprodané na dlouhou dobu dopředu. Nakonec možná vezmete zavděk předraženým hotelem nebo budete spát jako další batůžkáři v některém stanovém městečku.

Stránky