TOPlist

Brač - dovolená na chorvatských ostrovech

 

Dovolená a s tím spojené ubytování v Chorvatsku patří již dlouhodobě k velmi populárním. Chorvatsko nabízí velmi široké spektrum míst, kde je možné strávit pohodovou dovolenou. Je to nejen celé západní pobřeží země, ale také stovky krásných ostrovů a ostrůvků, jež jsou rozesety v Jaderském moři. V nabídce cestovních kanceláří i samotných majitelů ubytovacích kapacit se nejvíce objevují velké a již také známé chorvatské ostrovy. Mezi tyto bezesporu patří Brač, Šolta, Hvar, Korčula, Pag, Rab, Krk, Lošinj a mnoho dalších.

Velmi populárním je první jmenovaný, tedy ostrov Brač, jež je třetím největším chorvatským ostrovem. Na Brači se nachází oblíbená a především unikátní pláž Zlatni rat. Tuto pláž najdete v letovisku Bol, jež patří spolu se Supetarem k nejrušnějším letoviskům ostrova. Dovolená ve Zlatém Bolu tedy láká tisíce turistů a to především díky pláži Zlatni rat, jejíž název bývá též překládán jako Zlatý roh. Pláž se nachází na západním okraji letoviska. K této i dalším hlavním plážím na Bolu jezdí malý turistický vláček, který velmi usnadňuje cestu k těmto plážím a je příjemným zpestřením, především pro děti.

Krásné ubytování v Bolu najdete i v nabídce cestovní kanceláře Adria Sun. Nabízené apartmány Mija, které se nacházejí ve východní části letoviska jsou novinkou roku 2014. Leží nedaleko oblázkových pláží a příjemnou procházkou se dostanete také k pláži Zlatni rat na opačné straně města. Na cestě můžete využít služeb již zmiňovaného malého turistického vláčku a cestu k pláži si tak zkrátit. Kromě Bolu nabízíme také ubytování v Sutivanu, ze kterého je možné Bol navštívit v rámci výletů po ostrově.

Využijte jedinečnou nabídku ubytování ve Zlatém Bolu či Sutivanu a vyrazte poznávat jednu z nejkrásnějších pláží Chorvatska.

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
10 + 9 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpgZAJÍMAVÉ ČLÁNKY