TOPlist

Camping Karolina - TOP 3 - rozhovor s provozovatelem

 

Další z řady rozhovorů, který Vám přinášíme bude z kempu Karolina (Český les, okres Tachov), který se už několik let umísťuje v TOP 3 nejlépe hodnocených kempů a autokempů z Čech a Slovenska. Dnes nám pan Novotný - provozovatel kempu odpoví na několik otázek, které Vás všechny jistě zajímají.

 

Dobrý den pane Novotný, předem Vám chceme pogratulovat, protože Váš kemp se drží v naších recenzích kempů v TOP 3 už téměř 3 roky, co svědčí o kvalitách Vašeho ubytovacího zařízení. Čemu přisuzujete tento úspěch?

Dobrý den pane Mišutko, děkuji za vaši gratulaci. Rád bych však hlavně poděkoval našim návštěvníkům, díky jejichž hodnocení  se držíme na této pozici. Naše pozice  v TOP 3  dle mého názoru souvisí s tím, že provozování kempu pro mne není pouze způsobem obživy, ale hlavně koníčkem a " životním stylem". Velmi nám záleží na spokojenosti našich návštěvníků, čehož se snažíme dosáhnout především vytvořením příjemného, přátelského prostředí a osobním přístupem ke každému hostovi. Neméně důležitým faktorem spokojenosti zákazníků je samozřejmně úroveň kempu jako takového, čistota celého areálu a  sociálního zařízení, dodržování nočního klidu atd. Obrovský vliv má také určitě nesporný "GENIUS LOCI" celého údolí s historickým jménem KAROLINA DOLINA..

 

Naše čtenáře bude jistě zajímat jak jste začínal...

Areál, kde se kemp nachází, existoval již dlouho před tím, má za sebou velmi dlouhou a zajímavou historii, nikdy však nefungoval jako Camping. Historie  se datuje zhruba od poloviny 19. století, nejdříve jako tovární areál a zájezdní hostinec, později  od 60. let 20. století jako pionýrský tábor. Z této doby pochází i všechny chaty. V kempu jsem od roku 2002, kdy jsem začal uskutečňovat "VIZI KAROLINA" - vytvoření moderního kempu dle evropských standardů v Českém lese. Vše  bylo třeba postupně vybudovat: sociální zařízení, rozčlenění pozemku na kempová místa a zřízení eleketrických přípojek, bazén, parkové úpravy. Vybavení všech chat kuchyňskými linkami včetně veškerého příslušenství a podobně..

Kemp Karolina, TachovRecenze kempů - Camp KarolinaKemp Karolina, Tachov

 

Rozumím, myslíte, že tento trend si zachováte i v příštích letech ?

V to pevně doufám, nehodláme usnout na vavřínech. Například v minulém roce jsme začali rekonstruovat nevyužitou historickou budovu ve které vzniknou dva útulné apartmány. Tím dokážeme nabídnout našim hostům ještě širší nabídku kategorií ubytování - od možnosti stanování přes kempová místa pro obytná auta a karavany, jednoduché pokoje v ubytovně, vybavené velké patrové chaty, luxusní mobilní domy  až po apartmány...

 

Po návštěvě Vašeho kempu můžeme říct, že se nám nejvíc líbily chaty, mobilní domy a celkové prostředí. Už se těšíme na Vaše nové apartmány. Chystáte letos i nějaké změny, nebo všechno bude při starém ?

Při starém určitě zůstane vše dobré, na co jsou naši zákazníci zvyklí. Co se týká novinek, tak doufám v dokončení již zmíněných apartmánů ještě před hlavní sezonou.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/camping_karolina1.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/karolina_kemp14.jpg

 

Váš kemp jsme navštívili opakovaně. Poprvé se nám zdálo, že je v kempů víc seniorů. Po druhé návštěvě jsme zas usoudili, že kemp je zaměřený na rodiny s dětmi. Máte nějakou cílovou skupinu hostů, kteří upřednostňují Váš kemp ?

V podstatě nemáme žádnou cílovou skupinu, rádi u nás vidíme celé spektrum tradičních návštěvníků kempů od rodin s dětmi, turisty, cyklisty, slušné motorkáře, seniory ... . Jedinou vyjímkou jsou "partičky" omladiny,  kteří si pletou kemp s místem, kde si mohou dělat co chtějí bez respektu k nočnímu klidu a ostatním hostům. Spektrum návštěvníků se mnění v průběhu sezony. V hlavní sezoně( červenec , srpen ) jde hlavně o rodiny s dětmi. Mimo sezonu nejvíce vděčíme za návštěvnost cyklistům a firemním akcím. Samostatnou kategorií jsou senioři ze západní evropy. Téměř vždy se  jedná o manželský pár ve vlastním karavanu nebo obytném autě,  kteří si plnými doušky užívají před/po sezonní klid a pohodu, kterými jsme vyhlášeni. Do budoucna doufáme v lepší využití lůžkových kapacit ve vedlejší sezoně. Díky poloze jsme dle mého názoru předurčeni k trávení krásných chvil v přírodě během celé sezony.  Nejsme kemp prvoplánovitě vhodný pouze ke koupání, ale k daleko větší škále aktivit.

 

Ano to víme, proto jsme u Vás hráli ping-pong, hodně často jsme používali Váš gril a také jsme využili Vaší půjčovnu kol cool. Touto cestou Vám chci poděkovat za kontrolu hub, které jsme nasbírali ve Vašem okolí wink. Děkujeme za poskytnutý rozhovor a přejeme dobrou sezónu i letos, v roce 2017


 

 

V případě, že máte další dotazy k pánovi Novotnému, tak se neváhejte zeptat. Příspěvky můžete vkládat přímo pod příspěvek..

 

karolina_hlasujte_recenze.jpg

 

Uveřnil: Admin Kempy-chaty.cz

 

 

 

Komentáře

Obrázek uživatele JendA888
JendA888 (nepřihlášený) 5. Červenec 2020 - 0:02

Dlouho jsem hledal kemp v ČR a nakonec jsem našel kemp Karolina... Není co vytknout. Žena i děti byli spokojené a určitě se zde budeme vracet. :)

Obrázek uživatele Michal Fiala
Michal Fiala (nepřihlášený) 1. Duben 2019 - 17:06

Dobrý den, na stránkách kempu nikde nevidím žádnou zmínku o půjčovně kol, ale v článku je toto zmíněno. Jaká je tedy skutečnost a využitelnost v rámci rodiny s dětmi v letním období? Jedeme k Vám prvně na základě úžasných recenzí přátel. Děkuji.

Obrázek uživatele V.Novotný
V.Novotný 1. Duben 2019 - 17:51

Dobrý den,

webovky jsme nedávno předělávali a inforamce o půjčovně kol budeme přidávat. Nicméně kola jsou k dispozic a to jak pro dospělé, ženy, tak i pro juniory ;)

Obrázek uživatele Michal Fiala
Michal Fiala (nepřihlášený) 19. Duben 2019 - 12:20

Dobrý den,

děkuji za reakci i pozitivní informace. To nás těší a velmi usnadňuje plánování pobytu :-)

Obrázek uživatele marketka55
marketka55 21. Březen 2017 - 16:27

Dobrý den pane Novotný, v článku se zmiňujete o apartmánech. Budou k dispozici už tuhle sezónu? Máte i nějaké fotky?. Děkuji za odpověď

Obrázek uživatele V.Novotný
V.Novotný 21. Březen 2017 - 18:13

Bohužel nedokážu jednoznačně odpovědět,ale pokusíme se o to.
Přikládám alespoň foto budovy.

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY