TOPlist

Dovolená u moře v září plná klidu

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Vyrazit na podzim k moři znamená užít si relaxaci v klidu. Možná to ještě před lety nebylo zvykem, nyní je ale dovolená u moře v září velmi oblíbená. Doba se mění a každý rok se na dovolenou spojenou s ještě dostatečně horkými a prosluněnými dny na pláži v září, říjnu, ale i během listopadu vydává stále více Čechů. Jejich důvody jsou zcela jasné, naleznou za nízké ceny vytoužený klid. Počasí v Chorvatsku v září je stále dostatečně hřejivé a stálé. Voda v průzračném moři je dostatečně prohřátá a tak vám nic nebrání v tom užít si krásnou dovolenou.

Chorvatsko v září

Navštívit Chorvatsko v září je perfektní nápad. Je to tak, že si vyberete tu správnou destinaci, a pak si užijete nádherné chvíle dovolené mimo onu hektickou hlavní sezonu. Každým rokem neustále roste počet klientů, kteří na svou dovolenou vydávají právě na podzim. Oceňují především mnohem klidnější atmosféru v letoviscích a také příznivé a nízké ceny zájezdů. Ty mohou být levnější až o polovinu oproti cenám v hlavní sezoně. Ne všechna přímořská letoviska jsou však k podzimní dovolené vhodná. Počasí v září v Chorvatsku je stálé a stále teplé, ale například v Bulharsku může být již docela chladno už na počátku září. Jadranské moře, které se přes léto dostatečně prohřálo, je mnohem teplejší, než bylo před hlavní sezonou.

Chorvatsko v září jako stvořené pro aktivní dovolenou

Podzim navíc nabízí opravdu výborné podmínky pro vaši aktivní dovolenou. Co si budeme povídat, při horkých dnech se nám na kolo sedat nechce a sportu nejsme moc nakloněni. Při nižších teplotách se nám mnohem lépe sportuje. O mnoho příjemnější jsou také výlety a všechny ty návštěvy památek, na které se těšíme. Díky většímu klidu často zamíří na podzim k moři třeba i rodiny s malými dětmi a zejména senioři. Samozřejmě i tak je nutné počítat s tím, že se už o něco dříve stmívá a zdejší večery i rána už bývají trochu chladnější. V některých chorvatských přímořských letoviscích mohou být již uzavřené některé taverny a obchůdky, ale většinou mají otevřeno i během září. 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
10 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY