Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Dovolená v Chorvatsku

Vsechny clanky_button

Již po desetiletí vyrážejí čeští turisté v létě za sluncem k chorvatskému pobřeží Jadranu. Zejména pak v posledním desetiletí se dovolené v Chorvatsku staly velkým hitem. Příčinou tohoto rozmachu byly především nízké ceny zájezdů do Chorvatska, nádherná krajina s množstvím národních parků a v neposlední řadě také křišťálově čisté vody Jaderského moře. Byť se v posledních letech ceny těchto zájezdů zvyšují, stále jsou ve srovnání s dovolenými v jiných zemích na velmi přijatelné úrovni.

Pokud jste v této krásné zemi ještě nebyli nebo jste si ji naopak natolik zamilovali, že tam chcete vyrazit i letos, neváhejte a rezervujte si ubytování v Chorvatsku co nejdříve. Pobytová místa na pobřeží Jadranu se v letošní sezóně velmi rychle zaplňují a budete-li shánět dovolenou na poslední chvíli, musíte počítat s omezenějším výběrem volných ubytovacích kapacit.

K nejoblíbenějším oblastem Chorvatska, kterou v létě navštěvuje nejvíce turistů, patří bezesporu Makarská riviéra. V této oblasti nabízíme celou řadu ověřených ubytovacích kapacit, které jsou již po několik sezón v naší nabídce a klienti se na tato místa velmi rádi vracejí.

Staňte se i Vy našimi spokojenými a pravidelně se vracejícími klienty!
Vaši věrnost odměníme slevou z ceny zájezdu!

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY