TOPlist

Oblíbené letovisko pro rodinnou dovolenou Baška Voda

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Baška Voda leží na úpatí velkolepého horského masívu Biokovo, v západní části Makarského přímoří, v Dalmácii, na chorvatském pobřeží Jadranu.  Baška Voda je dřívějším místem nádeníků, rybářů, námořníků a obchodníků, která se velkou pílí a pracovitostí místních obyvatel změnila v moderní turistické místo protkané se všemi možnými náplněmi a rysy malého mediteranského městečka. Chorvatsko vám tak nabídne ideální dovolenou právě na tomto místě. Obec a přístav Baška Voda leží 10 km severozápadně od Makarské a 5 km jihovýchodně od města Brela. Jde o významné a celkem rušné letovisko na Makarské riviéře.

Dovolená v Bašce Vodě 

V městečku Baška Voda a jeho okolí žije asi 2 900 obyvatel, kteří převážně pěstují vinnou révu na víno, výborné olivy, sladké fíky nebo višně maraska. Bašku Vodu lemují z jedné strany nádherné oblázkové pláže a z druhé se tyčí strmé vrchy pohoří Biokovo. V městečku roste opravdu spousta nádherné zeleně, hlavně borovice a pinie. Dostanete se sem velmi pohodlně po Jadranské magistrále, která vede mezi kopci nad obcí a nezatěžuje tak tato místa žádným hlukem. Baška Voda má tradiční, lidovější ráz a nádhernou atmosféru, než blízké novější a modernější exkluzivní letovisko Brela. Milovníci komorní historie a pravé chorvatské dovolené si přijdou na své.

Ubytování v Bašce Vodě

Kromě ubytování v hotelech a hotelových apartmánech najdete v Bašce Vodě také mnoho perfektních ubytování v soukromí. Rozlehlý kemp se zase nachází v blízkém letovisku Baško Polje. Vyberte si prostě ubytování vhodné právě pro vás v některém z apartmánu v chorvatském letovisku Baška Voda. Toto nevelké letovisko je známé i svými dlouhými písečnými i oblázkovými plážemi s krásně bělostnými kameny působícími nekonečným dojmem. Baška Voda je tradičně pulzujícím místem, které snad nikdy úplně nespí a nabízí mnoho vyžití a zábavu po celý den i noc, kdy se otevírají mnohé restaurace, bary a zdejší kluby. Krásy Chorvatska se spojují v jedinečný celek a vytváří místo pro nezapomenutelnou letní dovolenou. Na chorvatském pobřeží Jadranu si užijete skvělou dovolenou ve dvou, s přáteli i s dětmi.  

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY