TOPlist

Tipy na prázdninovou dovolenou 2017

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Prázdninovou dovolenou 2017 s dětmi múžete strávit u moře anebo je můžete poslat na dětské tábory. Až se léto zeptá, je třeba vědět, zda jedete na dovolenou s dětmi na jak dlouho a chcete strávit aktivní dovolenou nebo relax. Na cesty za poznáním můžete vyrazit i pracovně. O prázdninách si můžete i dobře vydělat nějaké peníze, naučit se cizí jazyk a získat tak zkušenosti. Ideální dovolenou na prázdniny je třeba dobře naplánovat. Drtivá většina lidí svou dovolenou chce strávit u moře, zvláště pak, pokud je to dovolená s dětmi.

Kde bude letos bezpečná dovolená 2017?

dovolená u moře

Při výběru dovolené hraje také v současné době hlavní roli bezpečnost země, kde chceme strávit dovolenou. Většina Čechů letos opět zůstane věrná Evropě. Zájezdy first minute prokazují, že významně stoupl letos zájem o Bulharsko. V těsném závěsu jsou letecké zájezdy do Španělska a Řecka. I v roce 2017 směřuje nejvíce lidí na dovolenou autem do Chorvatska, Itálie a na Slovensko. Velká část Čechů letos stráví dovolenou i v České republice. Tyto destinace už bude obtížnější nakoupit last minute. K přednostem znovuobjeveného Bulharska patří krásné moře i pláže, kouzelná příroda, historické památky, cenová dostupnost a také bezpečnost. Můžete třeba zkusit Nesebar.

 

Dovolená u moře v zemích jako je Bulharsko, Španělsko i Řecko

dovolená v čechách

 

Další zemí u moře je Španělsko, nabízející pláže i památky a letoviska na pobřeží Andaluzie, Costa Brava, Costa Dorana, Costa Blanca, Costa del Azahar, Costa Tropical, Costa de la Luz a Murcia. Vyrazit můžete i na Baleárské ostrovy, Mallorcu a Menorcu. Oblíbené je také Řecko a turistický ruch zde stále kvete. Rostoucí prodej zájezdů do Řecka je zejména na Ostrov Korfu. I v těchto zemích se dá krásně strávit dovolená s dětmi nebo i aktivní dovolená plná nových zážitků a dobrodružství. Skvěle si můžete užít i dovolenou v Tunisku a také na hojně navštěvovaném  ostrově Djerba. Báječná místa pro letní dovolené najdete i v atraktivních regionech naší České republiky nebo Slovensku. Můžete strávit klidnou dovolenou na chatě nebo chalupě u řeky či rybníka. Nenechte si ujít šanci na krásnou a bezproblémovou letní dovolenou a včas si zarezervujte ubytování případně zájezd.. 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY