TOPlist

Trendy 2015 - Outdoor a Camping od Trekshop

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Jistě každý z nás zná ten pocit, když hledá na internetu, nebo v internetových obchodech zboží a nemůže se dopátrat toho co konkrétně potřebuje. Většina z nás požaduje zboží střední ceny s přiměřenou kvalitou. Na internetu je nabídek spousta, co nám výběr nijak neulehčuje. Nemluvě o různých Eshopech, které nabízejí značně nekvalitní zboží. Dobré jméno Eshopům zabývajícími se prodejem Outdoorového a Campingového zboží dělá pan Jakubes - provozovatel Eshopu Trekshop, který je na trhu už hezkých pár let. Na jeho stránkách můžete nalézt jen zboží Evropské kvality a to za přiměřené ceny. A to je jeden z hlavních důvodů proč se zákaznici pořád vracejí. Pana Jakubese jsme se rozhodli trochu vyzpovídat ohledně provozu a novinek ze světa Outdoorového a kempingového vybavení..

 

Jak dlouho provozujete síť E-shopů zaměřených na Outdoorové a Campingové vybavení?

Internetový obchod Trekshop provozuji cca . od roku 2001.

 

Outdoor a Kemping - Trekshop
 

Jaké byli Vaše začátky v provozování E-shopů?

Jako outdoorový nadšenec , jsem nejdříve prodával spacáky při zaměstnání . Postupně začali mít zákazníci zájem o další zboží a tak nezbylo než se shopům věnovat na plný úvazek a zdokonalovat nabídku a služby.

 

Naše návštěvníky by jistě zajímalo jaké zboží je dlouhodobě nejžádanější a které produkty mají Vaší zákazníci nejvíc v oblibě?

Nejžádanější jsou spací pytle a stany. Ze spacáků se můžeme pochlubit širokou nabídkou pro děti, ženy i muže. Kromě toho můžeme nechat ušít spacák i na míru.  V poslední době mě překvapil zájem o cestovní filtry na vodu Sawyer. Češi jsou holt náruživí cestovatelé..

 

Víme o Vás, že jste aktivní cyklista. Neovlivňuje Vaše hobby Vaše podnikání? Tím myslím, jestli právě díky Vaší zálibě v cykloturistice neupřednostňujete právě potřeby pro cyklisty na Vaších Outdoorových E-shopech..

Cykloturistika je příjemným vyčištěním hlavy od pracovního stresu. Hlavně jí ale beru jako trénink pro daleko větší koníček.
Tím je vysokohorská turistika. V horách se výdrž prostě hodí. Spíše se tedy v e-shopu zaměřujeme na zboží pro cestování a aktivní turistiku. Ale cyklobrašny, lehké spacáky a stany pro Bikery máme v nabídce také :-)

 

O kvalitách Vaších internetových Outdoor & Kemping obchodů svědčí i počet fanoušků na Facebook stránce, která k dnešnímu dni přesahuje 3500 spokojených uživatelů. Poskytujete i nějaké výhody pro vracející se zákazníky?

Jsme rádi, že se počet vracejících zákazníků neustále zvyšuje.  A samozřejmě jsou za to i náležitě odměněni. Třeba slevou na další nákup, poštovným zdarma, atd..

 

Plánujete i další novinky, nebo rozšíření pro Vaše E-shopy?

Určitě  , pořád je třeba něco vylepšovat. Zákazníci se tak mohou těšit na recenze produktů na našem webu a Youtube kanálu, rádi bychom na shopech zprovoznili platbu kartou a budeme rozšiřovat nabídku o nové značky.

 

Děkujeme za poskytnutý rozhovor a přejeme hodně úspěchu v dalších aktivitách.

 

Autor: Admin Kempy-chaty.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
4 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY