Ebook - slevy - vouchery - kempy - celoročně

TOPlist

Zkušenosti se stanem Husky Baul 4

Před časem jsem měl zapůjčený stan Husky Baul 4, který jsme užili při letošním kempování v Rakousku i na Vysočině. Zde jsou mé postřehy z užívání tohoto stanu od osvědčené firmy Husky, která na trhu funguje již od roku 1997. Stan je určen pro čtyři osoby, ale ve skutečnosti je spíše pro osoby tři. Čtyři osoby se sice do stanu vejdou, ale komfort spaní se pak hodně zmenšuje. ;)

 

Základní popis stanu Husky


Ideální je spát v tomto stanu ve dvou, pak zde máte dostatek místa nejenom pro spaní, ale také pro svá zavazadla. Stan Baul se skládá z velké vnitřní ložnice a prostorné předsíně. V prostorné předsíni je možný vzpřímený pohyb, což je velká přednost tohoto stanu. Současně zde uschováte veškerá zavazadla a za deštivého počasí do ní dáte i kempinkový stůl a židličky, takže zde můžete i uvařit i sníst si své jídlo wink. Součástí stanu je tunelová konstrukce s třemi pruty (pruty mají průměr 11 milimetrů), které jsou dostatečně zesílené, takže odolají i většímu poryvu větru. Oba pláště stanu a podlážka jsou vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů, takže vydrží nejenom větší vítr, ale také i vydatný příliv vody. My jsme v Rakousku chytli zrovna velmi špatné počasí, kdy jednu noc byl docela silný vichr a lilo od 21 hodiny až 10 hodiny ranní a stan pro mě obstál na známku: chvalitebně yes. Stan přežil noc bez větší újmy, pouze podlážka byla v ložnici v jednom rohu trochu vlhká.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/stan_husky_3.jpg

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/stan_husky_1.jpg

 

Stavba stanu


I když je stan docela velký a masivní (váží 10,3 kilogramů), tak stavba stanu zabere zhruba deset minut. Při stavbě je však zapotřebí součinnosti dvou lidí, což je drobná nevýhoda tohoto výrobku. Výhodou však je, že všechny pruty jsou označeny barevnou nálepkou, která odlišuje délku prutů, takže nejdříve stavíte nejdelší a nakonec nejkratší prut wink. Achillovou patou všech stanů jsou kolíky, které i v tomto případě nebyly nikterak kvalitní, takže jsem ocenil, že jsem měl vyrobené vlastní, které byly zakončené pořádně ostrým hrotem, které se skvěle zapichovaly do půdy.

 

KDE KOUPIT STAN HUSKY
 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/stan_husky_2.jpg

 

Celkové dojmy z užívání stanu


Stan je určen především pro ty, kteří chtějí mít při kempování maximální pohodlí a větší prostor pro odpočinek v útrobách stanu. Stan je pochopitelně pro svou váhu a rozměry vhodný pouze pro ty, kteří cestují autem. Tento stan je skvělý zejména do kempů, kde chybí kuchyňka nebo stoly a lavičky k posezení. Navíc se ve stanu komfortně vyspíte, protože pro dva je zde místa opravdu hodně. Ve stanu se nemusíte krčit, což například oceníte při převlékání či přípravě jídla. cheeky

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/stan_husky_4.jpg

 

Praktické informace o stanu Husky


Celkové rozměry stany jsou 270 x 430 x 200 cm, sbalený stan má pak rozměry 60 x 23 centimetrů. Vnější stan je vyroben z materiálu 185T Polyester, který má PU zátěr 3000 mm/cm². Stan v současné době seženete na internetu do 5000 korun. yes

 

 

 

Celkové hodnocení stanu

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/stan_husky_5.jpg

 

Výhody

  • velký vnitřní prostor
  • vnitřní odepínací ložnice
  • ve stanu se dá sedět u stolu i vařit
  • dostatečně odolný vůči větru i dešti
  • slušný poměr: cena - výkon


Nevýhody

  • větší hmotnost
  • horší kvalita kolíků
  • horší kvalita podlážky v předsíni stanu
  • stan postavíte pouze za asistence druhé osoby

 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 7 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY