TOPlist

Zoo Camping, ráj pro aktivní dovolenou

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Chcete strávit nezapomenutelnou dovolenou aktivně a v přírodě? Chcete být u vody a zároveň v horách? Ubytování v kempech u jezera Lago di Garda je ideální volbou pro ty, kteří chtějí aktivní dovolenou v přírodě. Město Arco je domovem malíře Giovanni Segantini i průkopníka letectví Giovanni Battista Caproni. Nachází se na severním břehu jezera Garda. Město nabízí kromě historie i velmi čisté ovzduší, mírné podnebí a středomořské klima. Znakem Arca je skalní stěna se zříceninou krásného středověkého hradu. Ten se nachází ve výšce 273 m nad hladinou moře, a dělí vás od něj jen 20 minut chůze příjemnou cestou mezi olivovníky. Útesy obklopující město, jsou rájem pro horolezce a vůbec všechny milovníky horolezectví z celého světa. Právě proto je Arco významným městem Evropy všech lezeckých stylů a koná se zde i významný a proslulý Rock Master Festival. Arco a jeho okolí nabízí nesčetně možností pro horolezecké styly na různých úrovních. Ve vápencové oblasti Massi di Prabi si na své přijdou bouldeři.  
Čeká je zde více než deset jištěných cest s délkou okolo deseti metrů (pouhých 800 m od Camping Zoo). Lezectvím aktivní dovolená nekončí, protože Alto Garda je známá desítkami tras určených pro horská kola i pěší turistiku. Jezero pak umožňuje další vodní sporty a aktivity, jako třeba windsurfing, plachtění a kite surfing.
 
Úžasné místo pro kempování v přírodě
To je právě Zoo Camping. Ubytovat se můžete v komfotních i luxusních mobilhomech, velkých rodinných Safari stanech nebo menších a útulných stanech Coco sweet. Elektřina je vám téměř všude k dispozici, vy si tak můžete pro vaše kempování vybrat libovolné místo.
 
Možnosti ubytování a nabídka
V období od 19. června do 9. července a od 1. září do 31. října 2017 má Zoo Camping atraktivní nabídku,  pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v přírodě a aktivně: pěší turistika, cykloturistika, horolezectví, ferraty (canyoning) a mnoho dalších sportů. Nabídka je k dispozici ve dvou variantách:
  • pro 2 osoby (od 385 eur)
  • rodinné pokoje pro 4 osoby (z 729 Eur).
 
... přijďte si užít aktivní dovolenou u jezera Lago di Garda!

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
5 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY