TOPlist

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Camping Village Santapomata

 

Ubytování v Evropě: 

Informace

Popis

Camping Village Santapomata se nachází v Rocchette, 6 km od centra Castiglione della Pescaia (Toskánsko) a je ponořen do nádherného borového lesa přímo u moře. Země je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů, kterou Legambiente uděluje „pěti hvězdami“ a „Modrou vlajkou“ za křišťálově čisté vody, čisté pláže a fascinující přírodu, která ji obklopuje. Klima v Maremmě je obvykle středomořské a mírné, je ideální pro různé sporty po celý rok.

Camping Village nabízí různé typy pobytu a ubytování vhodné pro všechny svátky, od nejpohodlnějších a nových mobilních domů s vlastní koupelnou, přes zcela nové bungalovy Glam, přes Glamping v přírodě, až po stany / kempy v blízkosti moře.

V čele Camping Village je 40 moderních mobilních domů pro 2-6 osob, které se nacházejí v těsné blízkosti pláže, se 2 ložnicemi, vlastní koupelnou, klimatizací a TV, nádhernou venkovní dřevěnou verandou a vybavené veškerým komfortem, ideální pro rodiny a skupiny.

Novinka: Glam Bungalow. Jsou to elegantní, pohodlné a moderní ubytování ve stylu hotelového apartmá, ideální pro 2 osoby, 150 m od moře, vybavené koupelnou, klimatizací a TV, kuchyňským koutem, velkou verandou obklopenou přírodou.

Další velkou novinkou jsou nové stany Lodge pro 5 osob, pohodlný stan se 2 ložnicemi, vlastní koupelnou, kuchyní a prostornou verandou, kde si můžete užít dovolenou pod širým nebem.

Pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet kempování bez obětování pohodlí, jsou stany Mini Lodge dokonalým řešením: jsou vybaveny moderními a okouzlujícími stany s manželskou postelí a lednicí, pouhých 20 metrů od moře. Navíc jsou vaši psi v Mini Lodges vítáni!

Pro milovníky kempování ve stanech, karavanech a obytných vozech nabízí Santapomata četná místa v blízkosti moře, všechna s elektrickým připojením a v blízkosti skupin koupelen, a nová komfortní hřiště s nakládáním a vykládáním na hřišti.

Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, aniž by se vzdali sportu, organizuje naše půjčovna kol výlety na jídlo a víno a výlety za poznáním oblasti na všech úrovních; naše škola Windsurf nabízí kurzy pro dospělé a děti po celou sezónu; hřiště na padel / plážový volejbal / tenis / fotbal jsou jen pár metrů od kempu.

V našem chatovém stanu jsou psi vítáni!

Zde jsou všechny naše služby:

Přímý přístup na vybavenou a bezplatnou pláž, nová kavárna na moři, centrální bar, restaurace-pizzerie (oběd a večeře / take away / board), půjčovna a prohlídka jízdních kol Bagnoli Bike, škola / půjčovna / windsurfingová škola ReWind, mini market & bazar, bankomat, ošetřovna, toalety (2 bloky) s horkými sprchami, koupelna pro tělesně postižené, služba karavanu, prádelna, wi-fi zdarma, soukromé parkoviště (venkovní), informační bod pro jednodenní výlety, tenisové kurty / padel / plážový volejbal / fotbal a bazén na 500 metrů, zábava pro děti a mládež, workshopy pro děti, aktivity a měkká zábava pro dospělé.

 

Typy ubytování

 • Bungalovy
 • Místa pro karavany (i pro obytná vozidla)
 • Stání (vlastní stany)
 • Mobilní domy
 • Chatový stan
 • Stan Mini Lodge

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Adresa: S. P. 62 delle Rocchette snc, Castiglione della Pescaia , 58043 - GR (Toscana)

Tel. kontakt: +39 0564 941037

Web: www.campingsantapomata.it

kontakt  / fotky / další informace

 

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI