TOPlist

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Camping Village Santapomata

 

Ubytování v Evropě: 

Informace

Popis

Camping Village Santapomata, přímo na písečné pláži, se nachází v srdci Toskánska Maremmy, zasazené do krásného borového lesa pouhých 6 km od Castiglione della Pescaia, v pěkné lokalitě zvané Rocchette. Castiglione, několikrát oceněný za své čisté vody, pláže a nedotčenou přírodu, nabízí krajiny nesrovnatelné krásy. Maremma je skvělé místo pro milovníky sportu díky mírnému klimatu po celý rok; Každý si může užít několik outdoorových aktivit.

Kemp Village nabízí různé typy ubytování pro každou potřebu, od nejpohodlnějších a nových mobilních domů s vlastní koupelnou, přes zbrusu nový cihlový Bungalov Glam, až po chatrče obklopené přírodou, až po stan / táboriště u moře.

Pro rodiny a skupiny nabízí Santapomata 40 moderních mobilních domů pro 2-6 osob, které se nacházejí v těsné blízkosti pláže, se 2 ložnicemi, vlastní toaletou, klimatizací a TV, útulnou soukromou verandou a veškerým komfortem, které potřebujete pro strávení pohodové dovolené u moře, obklopené přírodou.

Zcela nový: Bungalov Glam 2 osoby. Moderní, komfortní apartmá s toaletou / sprchou, klimatizací a TV, kuchyní a verandou s otevřeným prostorem pro relaxaci u moře.

Pro ty, kteří milují Glamping, je náš zbrusu nový stan Mini Lodge perfektním řešením: vybavený stan s elegantní ložnicí a lednicí, jen 20 m od moře, ideální pro udržení kontaktu s přírodou.

Milovníci kempu se stanem a karavanem jsou vítáni: místa v blízkosti moře, všechna s připojovacím bodem a blízko k toaletě, a nová pohodlná hřiště s nakládkou / vykládkou na místě.

Relax + Sport? Proč ne! Naše půjčovna kol organizuje prohlídky jídla / vína přes naši krásnou Maremmu pro všechny úrovně; naše škola Windsurf nabízí kurzy pro dospělé a děti po celou sezónu; Padel / plážový volejbal / tenis / fotbalová hřiště jsou jen pár metrů od kempu.

Zde jsou všechny naše služby:

přímý přístup na vybavenou a bezplatnou pláž, nová kavárna na moři, centrální bar, restaurace-pizzerie (oběd a večeře / take / polopenze a plná penze), půjčovna / prohlídka kol Bagnoli, ReWind sup & windsurf škola / půjčovna , mini market a bazar, bankomat, ošetřovna, toalety (2 bloky) s horkými sprchami, koupelna pro tělesně postižené, táborová služba, prádelna, bezplatné Wi-Fi, soukromé parkování (mimo), informační bod pro jednodenní výlety, tenisové kurty / padel / plážový volejbal / fotbal a bazén na 500 mt.

 

Typy ubytování

 • Bungalovy
 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)
 • Mobilheimy (mobilní domy)
 • Apartmány
 • Pokoje

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Adresa: S. P. 62 delle Rocchette snc, Castiglione della Pescaia , 58043 - GR (Toscana)

Tel. kontakt: +39 0564 941037

Web: www.campingsantapomata.it

kontakt  / fotky / další informace

 

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI