Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Camping Castelpietra uprostřed hor

Ubytování v Evropě: 

Informace

Popis

Set v Tonadico, Camping Castelpietra nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní přímo uprostřed hor. Pokoje jsou vybavené terasou, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů. Kemp nabízí grilování. Pro hosty v Camping Castelpietra je k dispozici dětské hřiště. San Martino di Castrozza je vzdálený 17 km od ubytování. Nejbližší letiště je Treviso Airport, 95 km od Camping Castelpietra.

 

Typy ubytování

 • Bungalovy
 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)
 • Mobilheimy (mobilní domy)
 • Apartmány
 • Pokoje

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Matty.R
Matty.R (nepřihlášený) 9. Březen 2023 - 18:36
Počet hlasů: 15
Velmi pěkný relaxační italský rodinný kemp. Dobře organizované. Malý obchod se základními potřebami, pečivo na objednávku, bohužel žádné čerstvé ovoce ani zelenina. Pěkná malá terasa, kde si můžete dát kávu nebo drink z baru. Klidné a klidné prostředí s mnoha možnostmi pro túry, výstupy, via ferraty a další outdoorové aktivity do 30-45 minut jízdy. Velmi příjemný personál. Také velmi rozumná cena na italské standardy. Neváhejte a zarezervujte si dovolenou.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Maverick
Maverick (nepřihlášený) 9. Březen 2023 - 18:34
Počet hlasů: 17
Klidný kemp, kde si můžete odpočinout. Koupelny pravidelně uklízeny, sprchy s teplou vodou. K dispozici je také bar a obchod s potravinami, kde si můžete objednat croissanty a sendviče. Možnost zapůjčení kol. Pohled na lopaty a některé cesty, které začínají přímo před kempem, jsou krásné. Většina hřišť je na plném slunci. Dobrý signál WiFi v blízkosti recepce. Mimo kemp jsou také dvě malá jezera a několik stezek, které můžete udělat pěšky, doporučuji jít poblíž Malga Canali a pokud máte děti, navštivte Villa Weslperg a Agritur Dalaip.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele DanielR
DanielR (nepřihlášený) 9. Březen 2023 - 18:33
Počet hlasů: 20
Kemp obklopený přírodou, ze které můžete ocenit některé majestátní vrcholy, které se kolem vyjímají. Kempoval jsem s kamarádem ve stanu, 3 dny ke konci září. Kdybychom měli jen čas, zůstali bychom déle! Kemp je tichý a klidný, služby byly bezvadné, nové a velmi čisté koupelny a umývárny, dále je zde bar a malá herna se stolním tenisem a stolním fotbalem. Personál byl neuvěřitelně vstřícný a ochotný. Období bylo mimo sezónu a poměr cena/výkon pro mě i mého přítele byl vynikající a jsem přesvědčen, že je vynikající i v hlavní sezóně.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI