Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Camping Valmalene s bungalovy

Ubytování v Evropě: 

Informace

Popis

Camping Valmalene se nachází 10 minut jízdy od Brocon Pass. Nabízí zahradu s bezplatným zázemím pro grilování, minimarket, wellness zařízení, bezplatné Wi-Fi, tenis a venkovní bazén. Bungalovy mají výhled na okolní Dolomity, obývací prostor s kuchyňským koutem, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a některé také balkon.Restaurace à la carte se specializuje na tradiční regionální kuchyně a pizzu. Bar, otevřeno denně, podává nápoje a občerstvení. Odpočinout si můžete v sauně, v Kneippově bazénu, v turecké lázni nebo si opalovat na sluneční terase s lehátky. Minimarket, otevřený po celý den, prodává suvenýry a potraviny.

Kemp Valmalene leží jen 6 km od centra města Pieve Tesino. K dispozici je 1 bezplatné parkovací místo před každým bungalovem. Na nedaleké sjezdovky jezdí skibus.

 

Typy ubytování

 • Bungalovy
 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)
 • Mobilheimy (mobilní domy)
 • Apartmány
 • Pokoje

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Nasta.S
Nasta.S (nepřihlášený) 9. Březen 2023 - 18:53
Počet hlasů: 23
Krásný kemp v malém, ale krásném údolí. Manažeři jsou super nápomocní, milí a dělají maximum pro vyřešení jakéhokoli problému. V restauraci jsme se velmi dobře najedli za ceny naprosto adekvátní kvalitě (vysoké) a množství (velkorysé). Místo je trochu mokré kvůli řece, která protéká údolím, ale musíte být dobře vybaveni, abyste si užili nádhernou dovolenou. Možnost zapůjčení výborných horských elektrokol. Solární vyhřívaný bazén dosahuje nejlepších teplot v časných odpoledních hodinách. Roztomilý dětský pokoj a koupelna s přebalovacím pultem oddělená od běžných služeb. Dětské hřiště a gril rozmístěné po celém kempu. Velmi doporučujeme.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Matty.P
Matty.P (nepřihlášený) 9. Březen 2023 - 18:52
Počet hlasů: 16
Kemp je opravdu relaxační a dobře umístěný. Byli jsme na volné ploše, kde si můžete postavit stan, kde chcete (nebylo tam moc lidí, i když byl srpen) a jste v té nejkrásnější přírodě s potůčkem vedle. Krásný spánek se zvukem proudu!! Zaměstnanci jsou opravdu velmi milí a ochotní vyřešit jakýkoli problém (pokud nám něco z capeggia chybělo, v několika případech se podařilo najít řešení problému). Pak je zde také bazén a tenisový kurt (beton) v ceně!! Vrátit se. Jediné varování je, že večer v Trentinu ve stanu je zima :)
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI