Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Caravan kemp a Park Sexten

Ubytování v Evropě: 

Informace

Popis

Caravan kemp Park Sexten se nachází 5 km od vesnice Sesto (Sexten) a nabízí moderní dřevěné bungalovy, bezplatné krytý a venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled na Sextenské Dolomity. Dřevěné bungalovy mají podlahové vytápění, dřevěný nábytek, TV s plochou obrazovkou, kuchyňský kout a 2 koupelny. Caravan Park Sexten nabízí restauraci, bar a rozlehlou zahradu.

Wellness centrum zahrnuje saunu, tureckou lázeň, jacuzzi a posilovnu, které lze využít zdarma. Vířivku je nutné rezervovat na recepci, kde si můžete zakoupit skipasy.

Tento moderní kemp je ideálním základem pro objevování přírodního parku Tre Cime a pohoří Croda Rossa di Sesto. Ubytování se nachází 15 minut chůze od hranic s Rakouskem.

 

Typy ubytování

 • Bungalovy
 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)
 • Mobilheimy (mobilní domy)
 • Apartmány
 • Pokoje

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Stepka.M
Stepka.M (nepřihlášený) 9. Březen 2023 - 18:19
Počet hlasů: 15
Krásný camping pro karavany, ale i s možností ubytování buď v chatkách nebo i ve větvích stromů. Pro karavany mají stání ve třech kategoriích. K dispozici jsou zde veřejné toalety se sprchami (velmi pěkné a čisté), SPA - bazén vnitřní i venkovní, sauna, posilovna, výřivky, masáže na objednání, minimarket s pestrým výběrem potravin, ovoce, zeleniny i výborného masa. Restaurace je také velmi dobrá, s příjemnou atmosférou a s možností objednání snídaně. Do okolí se můžete vydat pěšky, na kole, autem. Celkově tomuto místu asi není co vytknout. Příjemný pobyt :-))
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Jiricek.CH
Jiricek.CH (nepřihlášený) 9. Březen 2023 - 18:17
Počet hlasů: 16
Skvělý kemp. Služby na úrovni. Recepce ve všem poradí. Skipasy jsme kupovali na recepci, abychom předešli ranním frontám u pokladny skiareálu. Dá se z kempu na lyžích dostat do Signaue skiareálu, není třeba se ráno mačkat ve skibusu. To bylo super. Sociální zázemí perfektní. Restaurace kvalitní služby. Večer pak funguje taverna v podzemí, ale bez rezervace malá šance na sezení. V týdnu asi ano, bylo naplněno podle mě asi ze 70%, ale o víkendu jen rezervaci (kterou jsme si udělali dopoledne v restauraci nahoře). Jinak taverna umí skvělá jídla (já měl steak 500gr a tedy zapotil jsem se u něj). Obecně vzato, parcela za 8600 CZK na týden je cena příjemná, když je to 5-ti hvězdičkový kemp. Za nás super místo. Třeba to zkusíme znovu v létě na kola.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI