Video galerie: kempy, chaty, rekreační střediska a penziony

Areál kempu Vranovská pláž na jižní Moravě

Tým kempu a areálu Vranovská pláž představuje přehledné video o nabízených službách (ubytování chatky, karavany, stany), o zázemí kempu a jeho okolí. Součástí videa jsou i záběry na Vranovskou pláž a na různé atrakce, které toto středisko poskytuje.  Po zhlédnutí videa budete vědět co Vás tam čeká a nemine. Jak se říká je lepší jednou vidět, než stokrát slyšet. Vřele doporučujeme.


 

Kemp a areál Sázavský Ostrov - Střední Čechy

Sázavský ostrov se může pochlubit pravidelným pořádáním akcí, skupinových a školních pobytů a jiné. Kemp nabízí stále se rozšiřující škálu možností zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi. Zde je zajímavé a reprezentativní video o kempu a středisku Sázavský ostrov.

 


 

Rekreace v kempu Slněčné jezera - Západní Slovensko

Na severu Slunečních jezer Správa cestovního ruchu nabízí ubytování v prostorném stanovém kempu s kapacitou 900 stanových míst. Stanový kemp je vybaven nově zrekonstruovaný sociálními zařízeními (sprchy, WC) s tekoucí teplou a studenou vodou. O prostředí a okolí střediska si můžete udělat obrázek sami. Video vřele doporučujeme.

 


 

Areál kempu Liščí Farma v Královéhradeckém kraji

Rekreační středisko a kemp Liščí farma se nachází ve Vrchlabí v oblasti Krkonoš. Areál má široký záběr, na svoje si zde příjdou rodiny s dětmi, karavanisté, stanaři i milovníci dlouhých procházek. Středisko poskytuje zázemí pro firemní akce, skupinové a školní pobyty, svatby a jiné.

 


 

Camping Bezdrev - jižní Čechy

Kemp Bezdrev je jeden z nejnavštěvovanějších kempů v jižních čechách. Zázemí je vhodné jak pro klasické kempaře tak i pro hosty, kteří mají v oblibě klasické rekreační střediska se spoustou aktivít. K vodním radovánkám připravil Kemp Bezdrev Aquapark se spoustou nafukovacích vodních atrakcí. Nekteré z nich můžete vzhlédnout na videu zde...

 


 

Camp Karolina, Plzeňský kraj, Západní Čechy

Poklidný kemp Karolina je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které se nechtějí nechat "vyrušovat" hlučnými návštěvníky. Jako každý kemp zameřený na rodiny s dětmi, tak i kemp Karolina disponuje dětským hřištěm pro Vaše děti, bazénem a občerstvením. Za zmínku stojí i okolní příroda vhodná na procházky a houbaření. Kemp a jeho okolí si můžete prohlídnout na videu zde...

 


 

další videá >>