Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Resort a kemp Dešná

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp a autokemp Resort Dešná se nachází v okresu města Zlín v oblasti Valašska (Zlínský kraj) na pomezí Hostýnských vrchů a Beskyd. Kemp nabízí k ubytování chatky Feng Shui, Luxusní chatky, vybavené chatky, plochy pro karavany, místa pro vlastní stany na stanování. Sháníte-li pro svou aktivní dovolenou ubytování Zlín, Vizovice, také tehdy je RESORT DEŠNÁ tou správnou volbou. Mírně zvlněný krajinný reliéf a odpovídající terén uspokojí méně i více náročné milovníky turistiky či cykloturistiky.

Ubytování v kempu Resort Dešná

V kempu se můžete ubytovat ve vybavených chatkách ve stylu Feng Shui. Dále jsou k dispozici standardní chatky i luxusní apartmánové chatky. V kempu Dešná se nezapomína ani na karavanisty (plochy pro akravany a obytná auta) a na stanaře, kde se můžete ubytovat s vlastním stanem.

Chatky Feng Shui

FENG SHUI chata je kompletně zařízena ve stylu prastaré východní filozofie, pracující s energiemi, vytvářející útulné harmonické prostředí, otevřené klidu, odpočinku a prostému vnímání krásy.

Chatu tvoří dva samostatné apartmány s vlastními vchody a vlastním vybavením.
Součástí každého z nich je sprchový kout s WC a umyvadlem, barový pult s dřezem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a ložnice pro dvě osoby (případně dvě osoby a přistýlku).

Kemp Resort - Fengshui chataKemp Dššná - Fengshui chata

Standardní Luxusní chaty

Standard lux chata je zcela rekonstruovaná, vybavená sprchovým koutem, WC a umyvadlem, kuchyňkou s dřezem, vařičem, sadou nádobí, rychlovarnou konvicí a ledničkou, společným posezením a 3 samostatnými ložnicemi (2 + 2 + 1, přičemž dvojlůžka jsou spojená), celkem tedy 3 pokoje a 5 lůžek.
Kemp Dešná resort - chatkyKemp Resort Dešná - Chatky

Chatky "Standard" a původní chaty

  • Standard chata je zčásti rekonstruovaná. Má rekonstruovanou koupelnu s novým sprchovým koutem, WC a umyvadlem, kuchyňku s dřezem a vařičem, vybavenou sadou nádobí a rychlovarnou konvicí, společné posezení, ledničku a 3 samostatné ložnice (2 + 2 + 2, přičemž postele jsou oddělené).
  • Původní chata má rekonstuovanou koupelnu, disponuje 2 oddělenými ložnicemi (4 + 4, přičemž postele jsou oddělené), kuchyňkou s dřezem a vařičem, teplou a studenou vodou, ledničkou, WC, sprchou a umyvadlem.

Plochy pro stany a karavany v kempu Dešná

  • Parkovací plocha pro karavany je betonová s přívodem elektřiny, vody a odpadu. Je možno přistavit k nim i stanové stříšky.
  • Pro stany je vyčleněna dostatečně velká zatravněná plocha. Klientům ubytovaným v karavanech a stanech je k dispozici společné sociální zařízení, sprchy a umývárna. Současně mají možnost využít všech nabízených aktivit stejně jako klienti ubytovaní v chatách.

Společenská místnost

Společenská místnost o kapacitě 120 míst poskytuje útočiště nejen při nepřízni počasí. Po celý rok je zde k dispozici veškeré dostupné vybavení – služby plně zásobeného baru,  velkoplošný televizor s možností videoprojekce – hojně využívaný obzvláště při sportovních přenosech, živá hudba. V letních měsících lze pak k posezení, občerstvení i zábavě využít  zejména prostory zahrádky. Kapacita venkovních prostor je 250 míst.

Koupání

Pro vodní sporty lze využít nejen vyhřívaného venkovního bazénu přímo v areálu. Přírodní nádrž Všemina je vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem z RESORTU DEŠNÁ. Situovaná je v krásné horské přírodě obklopené lesy. Nabízí možnost koupání i rybolovu. V blízkosti nádrže jsou k dispozici antukové tenisové kurty s možností využití osobního trenéra.

Koupání v kempu Resort Dešná

Volejbal a nohejbal

Ideální podmínky pro profesionální i amatérské sportovní vyžití nabízí hřiště s umělým trávníkem. Využít je lze jak k volné zábavě, tak pro pořádání turnajů a sportovně společenských programů.

Sportovní hřiště - kemp Dešná

 

Nově v sezoně 2017 nabízíme půjčovnu kol, elektrokol a koloběžek přímo v kempu!

 

 

Galerie
Ceník

Mapa kempu Resort Dešná

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář", nebo nám zavolejte

 

 

 

Kontakt

Adresa: Resort Dešná, 763 15 Slušovice
Tel: +420 577 222 555
Web: www.resort-desna.cz


REZERVACE / POPTÁVKY / OBSAZENOST

 

Kontaktní formulář naleznete zde

 

 

 

Kontaktní formulář
Okolí

Koně

Patřičné podmínky pro jízdu na koni lze na vyžádání zajistit přímo v místě - v prostorách RESORTU DEŠNÁ. Ranč vhodně zařízený pro začátečníky i náročné je od resortu vzdálen pouhé 3 kilometry.

Půjčovna kol, elektrokol a koloběžek nově přímo v areálu kempu!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy