Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Hodnocení ubytování - tipy a doporučení

Vsechny clanky_button

Hodnocení ubytování - rady a zkušenosti

Recenze vítězného kempu "Camping TOP 20" - Holidypark Vranovská pláž

Holiday Park Vranovská Pláž, známý také jako moravský Jadran, je oblíbenou letní destinací, který láká návštěvníky svou krásnou přírodou a širokou nabídkou aktivit. Tento areál letos výhral prestižní anketu "CAMPING TOP 20" na Kempy-chaty.cz a patří tak mezi nejoblíbenější kempy v České republice. Zde je shrnutí toho, co můžete očekávat při návštěvě tohoto kempu:

Recenze: Roubenky na stráni – Útulné útočiště v srdci Beskyd

V dalším ze série recenzních článků se zaměříme na Roubenky na stráni – Útulné útočiště v srdci Beskyd. Beskydy, s jejich zelenými kopci a horskými vrcholy, jsou rájem pro milovníky přírody a klidu. A právě zde se nachází Roubenky na stráni, čtyři stylové chalupy, které vás okouzlí svou autentičností a pohodlím.

 

Náhled na Resort Hotel Zvíkov – Oáza klidu u hradu Zvíkov

Zvíkovské Podhradí, malebná obec na soutoku řek Vltavy a Otavy, skrývá jedinečný Resort Hotel Zvíkov. Co všechno tento hotel nabízí? Připravil jsem pro vás recenzi, abychom společně prozkoumali jeho kouzlo jako i možnosti pro aktivity v okolí. Také si porovnáme výhody a nevýhody ubytování v tomto resortu.

 

Nejlepší slevové kempingové karty v Česku a na Slovensku

Kempingové slevové karty jsou klíčem k objevování krás Česka a Slovenska za výhodných podmínek. Tyto karty nabízejí řadu výhod, jako jsou slevy na ubytování, vstupy do atrakcí a další služby. Od hory až po doly, od lesů až po jezera, kempingové slevové karty otevírají dveře k nezapomenutelným zážitkům.

Video recenze maďarského kempu Badacsony u Balatonu

Dnes vám přinášíme recenzi jednoho z nejlepších kempů u Balatonu, kterým je camping Badacsony. Pokud hledáte místo, kde si užít klidnou dovolenou na kraji obce Badacsony, jste na správném místě. Kemp Badacsony se nachází ve skvělé lokalitě, jen kousek od samotného Balatonu. Máme zde vše, co si můžete přát pro skvělý pobyt v přírodě.

Zážitkový pobyt pro celou rodinu - Wellness hotel Babylon

Hotelový komplex Babylon je jedinečný svého druhu, který se na území České republiky nachází. Liberecký Babylon totiž není pouhé ubytování s wellnessem. Pod jednou střechou najdeme aquapark, lunapark, funpark a centrum zábavy pro děti i dospělé. Součástí pobytu je i vstup do naučného iQPARKu a science centra iQLANDIA.

Chaty a chalupy: Ceny Česko vs Slovensko

Pokud plánujete dovolenou na chatě nebo chalupě, možná se vám nabízí otázka, zda si vybrat Česko nebo Slovensko. Obě země nabízejí krásnou přírodu, bohatou historii a kulturu, a mnoho možností pro sportovní i relaxační aktivity. Jak se ale liší ceny ubytování, dopravy a stravování? A která destinace vám bude více vyhovovat podle vašich preferencí a požadavků?

S rodinou na kole do kempu Karolina

Holky jsem za poslední měsíc potahal na všechna místa, kde byly nějaké kopce. Všechno směrovalo k letošnímu hlavnímu cíli a to: Absolvovat cyklo výlet z Plzně do kempu Karolina (obec Planá) - 66 km. Holky se ptaly kolik metrů nastoupáme. Já vyčetl, že kolem 750m, co vzali celkem v pohodě. Dámy ovšem zapomněly, že někdy lžu....

Video recenze maďarského Thermal camping Lenti

Thermal Camping Lenti se nachází v Maďarsku kousek vzdálený od Maďarsko - Chorvatské státní hranice, takže tento kemp můžete navštívit, nebo si zde odpočinout po cestě k Chorvatskému moři. Kemp se rozkládá na ploše cca 15000 m2 a je rozdělen pouze na parcely, které jsou určeny převážně pro autokaravany či přívěsy, ale najdou se zde parcely i pro milovníky stanování.

Video recenze kempu Strážnice z Jižní Moravy

Camping Strážnice se nachází v těsné blízkosti samotného městečka Strážnice v České republice na Moravě v okresu města Hodonín. Přestože je tento kemp v Čechách, tak vůbec není daleko pro slovenské kempery a karavanisty. Od slovenské hranice se nachází cca 60km. Kemp Strážnice nabízí ubytování pro stany, obytná auta, karavany, ale také se zde umíte ubytovat v ubytovně či retro chatkách.

Výlet do Benátského kempu Tredue - kempování s bazénem u moře

Další italský kemp, který jsme na své cestě po nádherné Itálii navštívili, byl kemp s názvem Camping Tredue. Šlo o přímořský kemp u nádherného městečka Chioggia. Chioggia je italským městem, které se nachází v provincie Benátsko. V současné době má Chioggia okolo 50 000 obyvatel a v jeho městském erbu je červený lev na bílém poli.

 

Cesta do italského kempu International Modena - Emilia-Romagna

Další italský kemp, který jsme na své cestě po slunné Itálii navštívili, byl International Camping Modena. Šlo o městský kemp pod rušnou dálnici A 15 u města Modena. Dálnice A 15 vede z Parmy do města La Spezia. Modena je italským městem, které se nachází v provincie Emilia-Romagna. V současné době má Modena okolo 186 000 obyvatel a jeho městská vlajka má žlutou a modrou barvu.

Dojmy z dovolené v kempu Jindřiš - camping pro stany a karavany

V Čechách je spousta míst, které ve mě vyvolávají nostalgické vzpomínky na dobu, kdy jsem se po nich toulal s kamarády. V maskáčích, s batohem, celtou a pár drobnými v kapse. Jednou z takových oblastí jsou i Jižní Čechy, oblast Jindřichohradecka a tzv. České Kanady. A i když dnes už se netouláme pěšky, ale vozíme se autem, přesto si spaní v přírodě nedokážeme odpustit.

TOP 7 - Nejnavštěvovanější kempy na Slovensku - ubytování u vody

Od letošního roku vzrostl zájem turistů o návštěvy slovenských kempů a není se čemu divit. Kempy na Slovensku zaznamenávají boom co do rozšiřování služeb a zkvalitňování zázemí a to tak, aby splňovali veškeré evropské normy pro rekreační ubytování v kempech. Vybrali jsme pro vás 7 nejnavštěvovanějších kempů Slovenska, které stojí za vaši návštěvu.

 

Stránky