TOPlist

Kam na ryby v létě i v zimě

Kam na ryby - rybaření a rybolov na dovolené

Nejlepší kempy pro rybáře v Čechách pro letošní sezónu

Letos se roztrhl pytel s poptávkami na ubytování v kempech pro rybáře a tak jsme se rozhodli sepsat několik tipů, které se zaměřují přímo na rybářské kempy a ubytování pro rybáře. Kempy jsou pro tuhle aktivitu nejvhodnějším kandidátem, protože tátové potřebují, aby i děti a manželka měli svoje vyžití. A právě takové zázemí se spoustou atrakcí i pro děti poskytují české kempy.

 

Vzpomínka na léto - Dessinkosaurus Rex - neznámý vodní ještěr zpozorován na jihu Čech

Neuvěřitelný foto úlovek se nám podařil v Jižních Čechách. V Ratmírovském rybníce byl zpozorován a dokonce vyfotografován dosud neznámý vodní ještěr. Po náročném zkoumání fotografií a porovnávání byl zejména podle tvaru lebky a typické zrzavé barvy určen jako dosud neznámý druh nazvaný  Dessinkosaurus Rex.

Rybolov na Vranovské přehradě

Máte možnost vyzkoušet jeden z nejlepších rybářských revírů. Každý rok jsou zde chyceny kapitální úlovky sumce, kapra, úhoře a amura. Přijeďte si vychutnat královské úlovky!

Lokalita Zrůbek - revír Vltava

Lokalita Zrůbek patří mezi oblíbené místo rybářů,  revír 401 022 Vltava (údolní nádrž Slapy) je známý výskytem amura, candáta, kapra, okouna, sumce, štiky i úhoře a dále pstruhový revír 413 002 Brzina 1. Prodej povolenek pro členy ČRS je letos nově přímo na místě. K dispozici je mrazák pro uskladnění úlovků.