turistika

Turistika

Kultura & gastro

Aktuality
Cestování a dovolená
Tipy na ubytování
Výhodné nabídky
Dovolená v ČR
Restaurace a stravování

Akce v rodinném kempu Rusalka - pizza zdarma

Kempu Rusalka v Jižních Čechách to žije a hosté rádi jedí. A proto se provozovatelka kempu rozhodla vyhlásit akci pro nově příchozí hosty. Autokemp Rusalka můžete najít v obci Týn nad Vltavou nedaleko přehrady Hněvkovice. Ubytovat se zde můžete s vlastním stanem, karavanem, ale hlavně vybavených chatkách a srubech.
Přečíst článek
Tipy na ubytování
Hodnocení ubytování
Dovolená v ČR
Restaurace a stravování

Hodnocení restaurace v kempu Podroužek

Chystáme se na recenzi tohoto útulného kempu, který se nachází u malebného rybníka Podroužek poblíž města Netolice v Jihočeském kraji. Připravte se na podrobný popis služeb a stravování, ve kterém se zaměříme na restauraci, ubytování a další zajímavé služby, které zde naleznete.
Přečíst článek
Tipy na výlety
Památky
Hrady a zámky

České hrady a zámky: historická místa pro dobrodruhy a hráče hazardních her

V tomto článku vám povíme o nejlepších českých hradech a kempech, které vám poskytnou nezapomenutelné zážitky. Dozvíte se o nejznámějších hradech, jako je Karlštejn a Hluboká nad Vltavou, a objevíte krásné kempy v jižních Čechách a podél Vltavy. Podělíme se také o tipy na kempování, aby vaše dovolená byla co nejpohodlnější a nejbezpečnější. Česká republika je ideální destinací pro ty, kteří rádi kombinují outdoorové aktivity s kulturními a historickými výlety. Ať už dáváte přednost klidným procházkám zámeckými zahradami nebo extrémním dobrodružstvím na vodě, každý si zde najde něco pro sebe.
Přečíst článek

Reklama

Tipy na ubytování
Hodnocení ubytování
Dovolená v ČR
Restaurace a stravování

Recenze restaurace Kempu Žíchovec: Stravování, Ubytování a Výhody

Kemp Žíchovec, nacházející se v nádherné krajině nedaleko obce Strunkovice nad Blanicí v jižních Čechách, nabízí nejen ubytování, ale také stravování a řadu aktivit pro volný čas. Zde jsou podrobnosti o restauraci, možnostech ubytování a výhodách tohoto kempu:
 
Přečíst článek
Tipy na ubytování
Dovolená v ČR
Restaurace a stravování

Recenze: Restaurace v Kempu Keramika u přehrady Hracholusky

Kemp Keramika u přehrady Hracholusky je oblíbeným místem pro dovolenou, ať už jste rodina s dětmi, páry nebo parta kamarádů. Kromě ubytování v chatkách a mobilheimech nabízí také restauraci, kde si můžete pochutnat na různých specialitách. Zde jsou naše dojmy:
Přečíst článek
Dovolená v ČR
Restaurace a stravování

Restaurace a Stravování v Kempu Andělská Laguna: Klady a Zápory

Kemp Andělská Laguna v Častoboři je skvělým místem pro odpočinek, relaxaci a rodinnou dovolenou. Kemp se nachází ve Středních Čechách nedaleko Slapské přehrady, v okresu města Příbram. Zde se setkáte s příjemnou atmosférou, krásnou přírodou a výbornou kuchyní. Přinášíme vám podrobnou recenzi na restauraci a stravování v tomto kempu.
 
Přečíst článek

Reklama

Dovolená v ČR
Restaurace a stravování

Hodnocení restaurace a stravování v kempu Karolina

Restaurace v kempu Karolina, situovaná v malebné obci Planá, je známá svou přátelskou atmosférou a širokou nabídkou jídel, která uspokojí jak milovníky tradiční české kuchyně, tak i příznivce mezinárodních specialit. Kemp je obklopen přírodou a poskytuje ideální prostředí pro rodinnou dovolenou i aktivní odpočinek.
Přečíst článek
Dovolená v ČR
Tipy na výlety
Hrady a zámky

O Hradu Zvíkov - Zvíkovské Podhradí a ubytování v okolí

Hrad Zvíkov, často přezdívaný jako “král českých hradů”, je historickou perlu ukrytou v srdci České republiky. Tento gotický hrad se tyčí na skalnatém ostrohu nad soutokem řek Vltavy a Otavy, kde již od pradávna bdí nad krajinou. Založení hradu je spojeno s královským rodem Přemyslovců, a to konkrétně s Přemyslem Otakarem I., který v roce 1226 získal území pro jeho výstavbu. Hrad Zvíkov tak představuje jednu z nejvýznamnějších staveb české středověké světské architektury.
Přečíst článek
Dovolená v ČR
Tipy na výlety
Památky

O kostelu svaté Rozálie - Výlety a ubytování v okolí

Kaple, kostel svaté Rozálie se nachází v obci Borovany, zhruba 3km od obce Nepomuk. Kaple byla postavena na počátku 18. století jako poděkování za záchranu obyvatel před morovou epidemií. Jedná se o malou, barokní stavbu s oválným půdorysem a zvonovitou střechou. Na vrcholu střechy se nachází kovový kříž. V hlavním oltáři se nachází socha sv. Rozálie, patronky proti nákazám a moru.
Přečíst článek
Dovolená v ČR
Památky
Hrady a zámky

Hrad Hričov a ubytování v okolí

Hrad Hričov stojí na skále na severním výběţku Súľovských skal 564 m. n. m., nad obcí Hričovské Podhradie. Z této obce se k hradu dostanete po červeně značené turistické cestě. Hrad byl vybudován v polovině 13. století a rovněţ patří mezi skalní hrady, které ke svému opevnění vyuţívaly i okolní skály.
Přečíst článek

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce