Ebook - slevy - vouchery - kempy - celoročně

TOPlist

Akce pro děti - kam na dovolenou s dětmi

Turistika - akce a dovolená pro děti

O jeskyni Petrovská díra v Plzni - Výlety a ubytování v okolí

Tato jeskyně je ideální výchozí bod pro milovníky pěší turistiky, občas i na kole, nebo pro výlety s dětmi. Úplný základ této jeskyně pod názvem Petrovská díra se vytvořil přirozenou vodní erozí a to na levém svahu strže, která se nazývá Petrovská jáma. Později byla dutina ještě uměle rozšířena a užívána k občasnému bydlení.

Aktuální akce kempu Pecka v Podkrkonoší - pro děti, koncerty a srazy

Koupaliště a kemp Pecka můžete najít v okresu města Jičín a to celoročně. Tento camping je navštěvovaný zejména rodinami s dětmi a milovníky zábavy. V kempu neustále probíhají různé akce a srazy, nebo koncerty. V kempu nezapomínají ani na nejmenší a proto zde probíhají každý týden různé animační programy pro děti, které jsou pro  ubytované zcela zdarma.

Farmapark U Toma, Ledce - Výlety a ubytování v okolí

Farmapark "U Toma" můžete najít v obci Ledce v okresu města Plzeň. Tento areál vznikl v roce 2021 a neustále se těší zájmu rodin s dětmi. Pro svoji polohu je tento areál oblíbenou destinací zejména plzeňáků. Farmapark nabízí interaktivní Zoo s domácími zvířaty. Najít zde můžete tuzemské domácí zvířata jako například kozy, krávy, slepice, ale také cizokrajné jako například lamy.

Kam do kempu na Velikonoce s dětmi

Ještě pořád nevíte kam letos s dětmi na Velikonoce ? Nezoufejte, máme pro vás několik tipů, kde strávit velikonoční svátky. Naše tipy budou zahrnovat české kempy s programem. Pokud o velikonoční programy pro děti nemáte zájem a chcete si jen tak odpočinout, tak připojíme další tipy na celoroční kempy, kde se ubytovat můžete, ovšem žádný program se konat nebude...

 

Discgolf Křimice u Plzně - výlety a ubytování v okolí

Již několikrát jsme s rodinkou na kole navštívili zajímavé místo  a to Discgolf - Křimice, který se nachází u Plzně, konkrétně Plzeň 5. Discgolf je zajímavá aktivita pro malé i velké. Můžete si donést vlastní létající talíře alias Freesbee, nebo vám v areálu zapůjčí profi disky se kterými si můžete házet.

Letošní tipy na kempy pro děti - letní dovolená jak má být

Kam letos do kempu s dětmi ? To je dilema, kterou řeší většina z nás asi každý rok. Jít do oblíbeného a ověřeného kempu, nebo zkusit něco nového? Pár tipů na ověřené kempíky snad při rozhodování trochu pomůžou. Inspirovat se můžeš kempy z Čech i Slovenska. Tak vybírej, pokud ještě nemají všechno obsazené.

Kde uspořádat letní tábor, či školní výlet

Školy v přírodě - Zdroj Ondrášův Dvůr

Jestli jste se ještě letos nerozhodli, kde by jste chtěli pořádat školní výlet, nebo letní tábor, tak Vám zde přinášíme pár zajímaných tipů o rekreačních střediscích a kempech z České republiky, které jsou vhodné na pořádání aktivit pro děti a školy i s ubytováním. Vybrali jsme pro Vás několik kempů, které mají za sebou několikaleté zkušenosti s pořádáním právě takových akcí..

Cyklovýlet Cheb - Karlovy Vary

Cyklovýlet Cheb - K.Vary s dětmi

Cyklovýlet s dětmi. Začínali jsme v Chebu a skončili jsme v Karlových Varech. Délka Trasy byla kolem 50 km. Naši malí Bikeři to zvládli celkem slušně. Výlet na kolech proběhnul od 25.7 do 26.7.2012.. Jeli jsme po cyklostezce Ohře - č.6, co je velice známa cyklostezka..

 

Jak vybrat spacák pro děti ?

Dětský spacák Hannah

Pokud se s Vašimi dětmi chystáte na dovolenou pod stan, nebo do chatky či bungalovu, budete si s sebou určitě brát vlastní spacák. Ale mají svůj spací pytel i Vaše děti ? Pořiďte mu jeho vlastní cestovní „peřinu” , aby se nemusel třást zimou na dovolené, na chatě, šklole v přírodě, nebo skautském táboře.

Zahradnictví - posezení s dětmi

Pozýváme Vás na posezení a klidný nákup rostlin na zahradu, čerstvě natrhané bylinky, ochutnávka bylinkového čaje a pro děti setkání s velkým dřevěným vojákem Arturem. Různé kurzy a konzultace o květinách.
Autor: Malaprovence.cz

Zoo Dvůr Králové v Krkonoších

ZOO Dvůr Králové patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám u nás. Nachází se v malebném podhůří Krkonoš a její různorodý terén dotváří atmosféru divoké přírody. Domov tu získalo téměř dva a půl tisíce živočichů, kteří mají svůj původ v dalekých zemích a na mnoha kontinentech světa. Najdete zde největší kolekci afrických zvířat v Evropě.

Relax Park v Peci Pod Sněžkou

Nachází se v Peci pod Sněžkou, pod vrcholem hory Sněžky. Atrakce pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Celoroční provoz. Horská bobová dráha (i večerní jízdy), netradiční skluzavky (i pod zemí), trampolíny (nejen pro děti, i pro dospělé do váhy 70kg), lanové centrum „monkey park“, jízda na kladce, dětské hřiště