Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Cestování s karavanem - zkušenosti a doporučení

Vsechny clanky_button

Cestování s karavanem - kam s karavanem

Recenze vítězného kempu "Camping TOP 20" - Holidypark Vranovská pláž

Holiday Park Vranovská Pláž, známý také jako moravský Jadran, je oblíbenou letní destinací, který láká návštěvníky svou krásnou přírodou a širokou nabídkou aktivit. Tento areál letos výhral prestižní anketu "CAMPING TOP 20" na Kempy-chaty.cz a patří tak mezi nejoblíbenější kempy v České republice. Zde je shrnutí toho, co můžete očekávat při návštěvě tohoto kempu:

Nejlepší kempingová karta pro Česko a Slovensko s celoročnímí slevami

Kempy-chaty.cz je turisticko-informační portál, který se specializuje na kempování, rekreační ubytování a dovolenou v České republice, na Slovensku i v Evropě. Na základě několikaleté spolupráce portálu a provozovatelů rekreačních areálů vznikl tento Ebook, který je nabitý celoročními slevami do nejlepších kempů Česka a Slovenska.
 

Nejlepší slevové kempingové karty v Česku a na Slovensku

Kempingové slevové karty jsou klíčem k objevování krás Česka a Slovenska za výhodných podmínek. Tyto karty nabízejí řadu výhod, jako jsou slevy na ubytování, vstupy do atrakcí a další služby. Od hory až po doly, od lesů až po jezera, kempingové slevové karty otevírají dveře k nezapomenutelným zážitkům.

Video recenze maďarského kempu Badacsony u Balatonu

Dnes vám přinášíme recenzi jednoho z nejlepších kempů u Balatonu, kterým je camping Badacsony. Pokud hledáte místo, kde si užít klidnou dovolenou na kraji obce Badacsony, jste na správném místě. Kemp Badacsony se nachází ve skvělé lokalitě, jen kousek od samotného Balatonu. Máme zde vše, co si můžete přát pro skvělý pobyt v přírodě.

Výhody a nevýhody cestování s karavanem

Cestování s karavanem je způsob dovolené, který má své příznivce i odpůrce. Někteří lidé si ho oblíbili pro jeho flexibilitu, pohodlí a nezávislost, zatímco jiní ho považují za náročné, drahé a nepraktické. V tomto článku se podíváme na hlavní výhody a nevýhody cestování s karavanem, abyste si mohli udělat vlastní názor.

 

 

Aktualní akce v Thermalparku Dunajska Středa - noční koupání

Pokud hledáte místo, kde si můžete užít kvalitní relaxaci a zábavu ve vodě, pak je termální koupaliště Thermalpark Dunajská Streda ideální volbou. Tento rekreační areál se nachází v srdci Žitného ostrova na Slovensku a nabízí deset bazénů s léčivou a termální vodou, která má příznivé účinky na pohybové ústrojí.

Rodina na divoko obytňákem do Turecka k Egejskému moři a na Thassos

Naše camperská smečka se tentokrát vydala do Asie. Přesněji jen na její začátek do Turecka. Hned na úvod upozorňuji, že optika mého telefonu dostala šedý zákal a všechny fotky jsou tak trochu zaprášené. Na cestu jsem vyrazil sám s dětmi, na první části cesty se k nám přidala moje sestra se synem a naše maminka cestovatelka, která s námi byla před pár lety v Bulharsku.

Kam s karavanem v zimě - kempy v Čechách a na Slovensku

Jako každý rok, tak i letos hledáte inspiraci, kam vyrazit se svým obytňákem, nebo s karavanem do kempu v zimním období? Tak už nehledejte, protože redakce Kempy-chaty.cz ve spolupráci s kempy Čech a Slovenska přináší několik zajímavých doporučení, kde se můžete ubytovat. Součástí tipů budou i kempy a areály, které disponují restaurací, saunou, či krytým bazénem.

 

Zimní inspirace a pozdravy z kempů a areálů - fotogalerie

Zimní čas je v plném proudu a pokud uvažujete kam se jít letos ubytovat v zimě, tak tyhle fotky Vás jistě inspirují. Posbírali jsme nejhezčí foto z různých rekreačních středisek a kempů z celého Česka i ze Slovenska, které jistě potěší oko každého nadšeného turisty. V těchto areálech je možné ubytovat se většinou celoročně a fotky vás jistě motivují, kam se letos v zimě vydat.

Vánoční soutěž o poukazy do podkrkonošského kempu Dolce

Vánoční čas nám začal a my se rozhodli vás překvapit a to soutěží o poukazy do nejnavštěvovanějšího kempu z Královéhradecka, kterým není nikdo jiný než kemp Dolce z okresu města Trutnov v Podkrkonoší. Soutěžit můžete o poukazy na sezónu 2024 pro ubytování s vlastním stanem, nebo s karavanem, či obytným vozem.

 

Vyhraj Ebook i s vouchery do kempů pro stany a karavany

Sezóna se nám pomalu blíží ke konci, ovšem všem soutěžím ještě neodzvonilo. Léto je pořád v plném proudu a čeká nás hezké počasí, tak proč neudělat radost některým z vás. Tento krát se bude soutěžit o E-booky "Tipy na kempy u vody 2023" + 4x vouchery do vybraných kempů. s výherními poukazy se můžete ubytovat na 3 noci ve vybraných kempech.

 

Video recenze maďarského Thermal camping Lenti

Thermal Camping Lenti se nachází v Maďarsku kousek vzdálený od Maďarsko - Chorvatské státní hranice, takže tento kemp můžete navštívit, nebo si zde odpočinout po cestě k Chorvatskému moři. Kemp se rozkládá na ploše cca 15000 m2 a je rozdělen pouze na parcely, které jsou určeny převážně pro autokaravany či přívěsy, ale najdou se zde parcely i pro milovníky stanování.

Karavanem do Lotyšska - video recenze pro Riverside Camping Riga

Riverside camping se nachází v těsné blízkosti hlavního města Lotyšska Riga. Je vzdálen od centra cca 4 km, což je bezproblémová vzdálenost i na procházku na pěšky. Kemp jsme navštívili při příležitosti konání se Mistrovství světa v hokeji. Strávili jsme v něm 5 nocí, za které jsme zaplatili pro 2 dospělé a 3 děti + připojení na elektřinu celkem 175 EUR.

 

Stránky